Valtra Seria N - maszyny rolnicze i leśne
CIĄGNIKI VALTRA SERII N 135–201 KM
Żadne wyzwanie nie jest zbyt duże i żadne zadanie zbyt małe dla ciągników z nagradzanej serii N. Jeśli szukasz idealnego połączenia rozmiaru, mocy i komfortu, nie szukaj dalej.
Wydajne i kompaktowe ciągniki z serii N firmy Valtra N to zwinne maszyny robocze, charakteryzujące się ergonomią i wygodą oraz zaprojektowane z myślą o łatwej i wydajnej pracy z ciągnikiem. Diodowe światła do jazdy dziennej zwiększają bezpieczeństwo podczas jazdy po drogach. Solidne i niezawodne maszyny z serii N zapewniają efekty przy małym rozmiarze.
Seria N wyróżnia się pod każdym względem
Jeśli potrzebujesz maszyny do wykonywania różnych zadań, seria N idealnie sprawdzi się na wszystkich frontach. Płynna i zwinna praca, pełna widoczność wokół maszyny i wydajny 4-cylindrowy silnik zapewniają optymalną moc, precyzję oraz niskie zużycie paliwa.
Dzięki wbudowanej technologii Smart Farming zyskujesz pewność, że Twoja maszyna wykona większość pracy za Ciebie.
CO NOWEGO
W 5. GENERACJI
CIĄGNIKÓW Z SERII N?
ULEPSZONY INTERFEJS UŻYTKOWNIKA W CIĄGNIKACH VALTRA Z SERII N
W pojazdach serii N położono duży nacisk na ergonomię i prostotę obsługi. Nowości zastosowane w 5. generacji obejmują poprawiony interfejs użytkownika, elementy sterujące i inteligentny wyświetlacz na słupku A, który pokazuje informacje, gdy są one potrzebne. Kolumna kierownicy i kierownica zostały zmodernizowane, aby zapewnić większą użyteczność i widoczność. Dzięki najlepszemu w branży podłokietnikowi SmartTouch w modelach Versu i Direct każdy dzień przynosi więcej zysków i spokój ducha.
PODSTAWOWE
CECHY
Komfort przez cały dzień
Seria N ma na celu ułatwienie pracy przez cały dzień. Ergonomiczny interfejs użytkownika i elementy sterujące sprawiają, że jazda ciągnikiem jest przyjemna, a łatwy w obsłudze wyświetlacz na słupku A pokazuje informacje, gdy są one potrzebne.
Moc z przodu
5. generacja serii N to maszyny bezkompromisowe, których przód kryje w sobie prawdziwą moc. Zawieszenie przedniej osi AIRES przeznaczone do wszystkich obciążeń i temperatur oraz w pełni zintegrowany przedni układ zawieszenia narzędzi i WOM zapewnią Ci sukces — podczas załadunku, podnoszenia lub obu tych czynności. A skoro już rozmawiamy o ładowaniu... Pojazdy z serii N to nadal mistrzowie obsługi ładowaczy czołowych.
Widoczność w dzień i w nocy przez 365 dni w roku
Zobacz wszystko z poziomu fotela kierowcy. Widoczność jest naprawdę doskonała. Wycieraczki szyb bocznych usuwają zanieczyszczenia z bocznych szyb, a 10 otworów wentylacyjnych w dachu gwarantuje przejrzystość szyb od wewnątrz. Światła do jazdy dziennej LED zwiększają bezpieczeństwo i poprawiają komfort pracy.
Zbudowane, aby oszczędzać czas i pieniądze
To nie tylko kwestia silnika o niskim zużyciu paliwa czy wysokiej wydajności. Ani moc przekazywaną na podłoże, automatyczną skrzynię biegów ani zwinność. Cała seria N została zaprojektowana tak, by oszczędzać czas i pieniądze oraz koić nerwy. Dzięki firmie Valtra niski koszt posiadania i większa wydajność są zawsze częścią planu.
Wszechstronność
Wygodna jazda na każdym terenie. Pojazd pozwala na rozwijanie dużych prędkości na drodze i gwarantuje płynne prowadzenie, a duży prześwit nad podłożem i pneumatyczne zawieszenie przednie zapewniają komfort w terenie. Valtra Unlimited umożliwia dostosowanie ciągnika do potrzeb gospodarstw i pól, dodanie ładowacza czołowego lub wybranie narzędzi do prac leśnych albo komunalnych. Jesteśmy w stanie spełnić każdą Twoją prośbę.
Jazda do tyłu dzięki systemowi TwinTrac
Wyjątkowy układ odwracania napędu TwinTrac firmy Valtra pozwala na jazdę do przodu i do tyłu. Doskonała widoczność do tyłu i opcjonalny dach Skyview umożliwiają wydajną i bezpieczną pracę we wszystkich kierunkach.
WBUDOWANA OBSŁUGA TECHNOLOGII
SMART FARMING
Valtra Smart Farming to zestaw technologii, które bezproblemowo współpracują ze sobą – Valtra Guide, ISOBUS, Section Control, Variable Rate Control i TaskDoc®. Kluczową zasadą projektowania naszych rozwiązań technologicznych jest łatwość obsługi.
Technologia Smart Farming umożliwia zwiększenie wydajności i zmniejszenie nakładów oraz poprawia zbiory. Seria N jest wyposażona w przydatne technologie ułatwiające wykonywanie wszystkich zadań.
Innowacyjny podłokietnik SmartTouch umożliwia sterowanie wszystkimi inteligentnymi funkcjami. Zarządzanie zadaniami odbywa się za pomocą dotknięć i przesunięć, podobnie jak w przypadku smartfona, ale jeszcze łatwiej. Technologie Smart Farming są również dostępne w modelach Active i HiTech, można nimi sterować za pomocą ekranu SmartTouch Extend.
Układ prowadzenia Valtra Guide pomaga zwiększyć wydajność, ograniczyć nakładanie się obszarów pracy i zwiększyć komfort pracy, niezależnie od wielkości gospodarstwa.
W zależności od potrzeb i zastosowania można wybrać dokładność poniżej metra, decymetrową, a nawet centymetrową.
To przyszłość, która dzieje się już dzisiaj!
BEZKONKURENCYJNE PRZEKŁADNIE VALTRA
Przekładnie zastosowane w ciągnikach serii N zostały zaprojektowane i wykonane przez firmę Valtra. Piąta generacja tych ciągników wprowadza nowe funkcje. Dzięki firmie Valtra ciągnikami z przekładnią Powershift można jeździć, jakby były wyposażone w przekładnię CVT.
W trybach automatycznych skrzynia biegów zmienia biegi w zależności od przyspieszenia i momentu obrotowego, dzięki czemu zawsze można uzyskać doskonałą wydajność paliwową i potrzebną moc. W modelach Direct przekładnia Direct CVT zapewnia niezrównaną wydajność. Dostępne są cztery obszary robocze, które zapewniają wysoką wydajność przy każdej prędkości roboczej. Od niskich prędkości i holowania dużych obciążeń po lekki transport po drogach publicznych — masz zawsze dostęp do odpowiedniej mocy.
SZEROKI
WYBÓR
HiTech
• Pięciostopniowa przekładnia Powershift
• Hydraulika Open–centre 73/90 l
• Elementy sterujące mechanicznymi rozdzielaczami suwakowymi
• Podstawowe elementy sterujące lub elementy sterujące na podłokietniku
• Inteligentny wyświetlacz na słupku A
Active
• Pięciostopniowa przekładnia Powershift
• Układ hydrauliczny z wykrywaniem obciążenia
• Mechaniczne elementy sterujące układem hydraulicznym
• Standardowa pompa o wydajności 115 l/min
• Opcjonalne pompy 160 l/200 l
• Inteligentny wyświetlacz na słupku A
Versu
• Pięciostopniowa przekładnia Powershift
• Układ hydrauliczny z wykrywaniem obciążenia
• Standardowa pompa o wydajności 115 l/min
• Opcjonalne pompy 160 l/200 l
• Interfejs użytkownika SmartTouch
• Inteligentny wyświetlacz na słupku A
Direct
• Cztery obszary robocze
• Wydajna przekładnia CVT
• Tryby automatyczny i ręczny
• Układ hydrauliczny z wykrywaniem obciążenia
• Interfejs użytkownika SmartTouch
• Inteligentny wyświetlacz na słupku A
WYŚWIETLACZ
NA SŁUPKU A
Duży, czytelny i ergonomicznie umieszczony wyświetlacz na słupku A jest standardowo dostępny we wszystkich modelach. Wyświetla on wymagane informacje o ciągniku, umożliwia sterowanie kluczowymi ustawieniami i pomaga monitorować wydajność maszyny. Wszystkimi ustawieniami można łatwo sterować za pomocą pokrętła (obrotowego pierścienia) i dwóch przycisków.
GÓRNA CZĘŚĆ
Górna część wyświetlacza przedstawia najważniejsze informacje, takie jak prędkość jazdy, czas zegara, prędkość obrotową silnika i poziom paliwa. W razie konieczności pozostałe części wyświetlacza można przyciemnić.
ŚRODKOWA I DOLNA CZĘŚĆ
Ekrany w środkowej części i u dołu pokazują stan przekładni ciągnika i wydajność, w tym wstępnie ustawione biegi i prędkości tempomatu. Obszary można skonfigurować tak, aby wyświetlały informacje niezbędne dla użytkownika i dostosowane do wykonywanych zadań. W modelach HiTech i Active ekrany te umożliwiają także zmianę ustawień.
LAMPKI INFORMACYJNE I OSTRZEGAWCZE
Są również zintegrowane z wyświetlaczem na słupku A w postaci dwóch macierzy ikon LED, które zapalają się w razie konieczności.
TRWAŁY SILNIK
STAGE V
Silnik serii N o mocy 201 KM utrzymuje pozycję najpotężniejszego 4-cylindrowego ciągnika o najlepszym stosunku mocy do masy w swojej klasie. Ciągniki z serii N są wyjątkowo zwinne, zachowując przy tym doskonałą moc przekazywaną na podłoże i WOM. Zaawansowana konstrukcja silnika zapewnia niezawodność maszyny roboczej i zgodność z najnowszymi normami emisji spalin bez dodatkowych kosztów.
Silnik AGCO Power odpowiedniej wielkości
Piękno 4,9-litrowego silnika polega na tym, że pojemność skokowa jest idealnie dostosowana do mocy, co oznacza oszczędność paliwa i dużą siłę uciągu przy dowolnej liczbie obrotów.
Trwały układ oczyszczania gazów spalinowych
Możesz użytkować ciągnik bez obaw o przeciążenie silnika i kosztowne naprawy. Układ oczyszczania gazów spalinowych silnika oczyszcza spaliny zgodnie z normą Stage V, nie pogarszając widoczności.
Najlepszy ogólny poziom ekonomiczności
Firmy Valtra i AGCO Power łączy 70-letnia współpraca. Dzięki płynnej współpracy firmom Valtra i AGCO Power udało się idealnie zoptymalizować zużycie paliwa. Okres międzyobsługowy silników serii N wynosi 600 godzin, a w celu obniżenia kosztów obsługi technicznej zastosowano hydrauliczny układ regulacji luzu.
KRÓL ŁADOWACZY CZOŁOWYCH
Ciągniki Valtra serii N są już znane jako specjaliści od ładowaczy czołowych, jednak teraz stały się jeszcze lepsze. Są one wyposażone w zintegrowaną ramę wsporczą ładowacza o dużej wytrzymałości oraz szybkozłącze Lock-And-Go. Nowoczesna i lekka konstrukcja belek z zabudowanymi przewodami jest dostosowana do linii maski ciągnika, co zapewnia doskonałą widoczność ładunku.
A ponieważ producentem jest firma Valtra, masz gwarancję pełnej i wygodnej obsługi ładowacza czołowego. Wszystkie modele są wyposażone w podłokietnik z elektrycznymi elementami sterującymi i trzyfunkcyjny joystick hydrauliczny. Ustawienia ładowacza czołowego można również ustawić i wyświetlić z poziomu nowego wyświetlacza na słupku A.
POZNAJ
SERIĘ N

OPCJONALNE PAKIETY
WYPOSAŻENIA
Ekonomiczne opcje spełniające Twoje potrzeby.
Zbudowanie funkcjonalnej maszyny we współpracy z Valtra to niepowtarzalne doświadczenie. Oferujemy setki różnych akcesoriów i opcji do wyboru, co daje nieskończoną liczbę różnych kombinacji. Kompletowanie i wybieranie może być trudne, dlatego oferujemy teraz opłacalne pakiety opcji, które pomogą Ci w podjęciu decyzji.
Pakiety opcji ułatwiają dobór nowego ciągnika: nie umknie Ci nic ważnego, w tym cena odsprzedaży ciągnika. Zakupiony w pakiecie sprzęt jest tańszy niż w przypadku osobnego zamówienia.
Co najlepsze, pakiety opcji nie ograniczają możliwości dobrania dodatkowych funkcji z asortymentu studia Unlimited.
KOMFORT
Pakiet Komfort zwiększa wygodę dzięki takim elementom jak fotel kierowcy z zawieszeniem pneumatycznym, amortyzowana kabina, amortyzacja przedniej osi, podłokietnik sterujący z joystickiem i automatyczne światła cofania.
• Oś przednia, napęd na cztery koła o dużej wytrzymałości, układ Hi-Lock z czujnikiem układu kierowniczego (tylko N134H, A, V)
• Zawieszenie osi przedniej AIRES i układ sprężonego powietrza
• Wycieraczka szerokokątnej szyby przedniej
• Amortyzowana kabina
• Fotel, Air Suspended+ lub Valtra Evolution
• Światła robocze LED Premium lub Premium+
KOMFORT PRO
Pakiet Komfort Pro zawiera wszystko, co znajduje się w pakiecie opcji Komfort i wiele więcej. Opcje wnętrza Premium i wycieraczka prawej szyby zwiększają komfort pracy. Automatyczny układ klimatyzacji i dolna nagrzewnica zapewniają komfort pracy w kabinie.
• Wysokiej jakości wnętrze Premium
• Automatyczna klimatyzacja + dolna nagrzewnica
• Wycieraczka prawej szyby bocznej
TECHNOLOGIA
Pakiet Technologia obejmuje wszystko, co znajduje się w pakiecie Komfort, oraz technologie rolnictwa precyzyjnego, dzięki którym podłączanie i obsługa narzędzi staje się łatwiejsza i bardziej wydajna. Technologie te to między innymi tylne złącze ISOBUS, gniazda zasilania, połączenie sygnału narzędzia oraz kompletny układ prowadzenia GSP Valtra Guide.
• Pełna dokładność centymetrowa w Valtra Guide dzięki antenie Novatel lub Trimble
• ISOBUS z tyłu
• AutoControl D, sterowanie wyważeniem jazdy oraz układ sterowania poślizgiem tylnego podnośnika z czujnikiem radarowym
• Układ automatycznego regulatora poślizgu (Versu i Direct)
• Zestaw gniazda zasilania
• Wszystkie opcje dostępne w wersji Komfort
TECHNOLOGIA PRO
Pakiet Technologia Pro zawiera wszystkie elementy pakietów Komfort i Technologia. Ponadto obejmuje wszystkie technologie Smart Farming – w tym wyświetlacz pomocniczy SmartTouch Extend, asystenta toru przejazdu Valtra i Valtra Section Control, a obsługę systemów prowadzenia innych firm.
• Pełna dokładność centymetrowa w Valtra Guide dzięki antenie
• Novatel lub Trimble
• Asystent toru przejazdu
• Rolnictwo precyzyjne: Jedna z 4 opcji Section Control lub Section Control i Variable Rate Control
• SmartTouch Extend
• TaskDoc Pro
• Auto U-Pilot
• Wszystkie opcje dostępne w pakietach Komfort i Technology
TECHNOLOGIA PRO X
Spędzaj mniej czasu w biurze, a więcej na polu. Pakiet Technologia Pro X zawiera wszystkie elementy pakietów Komfort, Technologia i Technologia Pro Ponadto uzyskasz wszystkie niezbędne usługi i subskrypcje licencji serwera TaskDoc Pro i agrirouter oraz wszystko, czego potrzeba do przesyłania danych między systemem FMIS (połączonym z serwerem TaskDoc Pro lub z agrirouter) a ciągnikiem Valtra. Rozwiązanie to ułatwi Ci życie oraz pozwoli zaoszczędzić dużo czasu i wysiłku, ponieważ cała dokumentacja jest dzięki niemu tworzona automatycznie.
• Valtra Section Control 36 i VRC dla 5 produktów
• Licencja serwerowa TaskDoc Pro na 1 rok
• DKE agrirouter na 1 rok
• Wszystkie opcje dostępne w pakietach Comfort, Technology i Technology Pro
VALTRA
UNLIMITED
Ciągnik jest idealną maszyną do prac komunalnych, leśnych, konserwacji lotniska, zastosowań obronnych i, oczywiście, rolnictwa. Trzeba do tego podejść w profesjonalny sposób. Niezależnie od tego, czy chodzi o zmieniające się potrzeby zawodowe, czy o chęć wyróżnienia się z tłumu, zawsze istnieje powód, aby skorzystać z opcji Unlimited. Czegoś potrzebujesz? O czymś marzysz? Nie ma problemu. Możesz na nas liczyć.
Wydajność w dowolnym celu
Studio Unlimited umożliwia dopasowanie wszelkich akcesoriów i urządzeń, które nie są dostępne bezpośrednio z linii produkcyjnej podczas normalnego procesu produkcyjnego. Dzięki usłudze Valtra Unlimited ciągnik staje się pojazdem wielozadaniowym, zbudowanym zgodnie ze specyfikacjami podanymi przez użytkownika, a jego konstrukcja, komfort i funkcje sprawiają, że maszyna sprawdzi się w każdych warunkach.
Montaż fabryczny
Wszystkie akcesoria i wyposażenie montowane przez Valtra Unlimited Studio są objęte gwarancją fabryczną, dostarczamy do nich również wszystkie części serwisowe i zamienne. Akcesoria i wyposażenie dostępne w Unlimited Studio obejmują dodatkowe światła, układ centralnego smarowania, systemy stereo i wiele więcej.
SERWIS
VALTRA
CONNECT, CARE & GO
Zyskaj kompletny spokój ducha dzięki oferowanej przez nas koncepcji konserwacji obejmującej: szybkie codzienne kontrole, 600-godzinny okres międzyobsługowy oraz usługi Connect, Care i Go firmy Valtra.
Connect
Dane ciągnika, informacje i usługi: utrzymuj łączność w dowolnym miejscu i czasie
Care
Rozszerzona gwarancja fabryczna: Całkowity spokój ducha.
Go
Umowa serwisowa: maksymalny czas pracy bez przestojów
ŁATWA KONSERWACJA NA CO DZIEŃ
Wystarczy pięć szybkich czynności kontrolnych, aby zapewnić nieprzerwane działanie przez cały dzień pracy. Wszystkie czynności konserwacyjne są łatwe do wykonania.
• Wizualna kontrola pod kątem nieszczelności opon i wycieków oleju.
• Oczyszczenie kratek i chłodnicy.
• Sprawdzenie poziomu płynu chłodzącego.
• Sprawdzenie poziomu paliwa i płynu AdBlue.
• Sprawdzenie poziomu oleju silnikowego.
• Sprawdzenie poziomu oleju przekładniowego.
STABILNOŚĆ FINANSOWA I KONTROLA KOSZTÓW
Finansowanie maszyny Valtra jest teraz łatwiejsze i bardziej elastyczne niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki programowi Buy, Rent, Lease (Zakup, Wynajem, Leasing) oferowanemu przez AGCO Finance, jesteśmy w stanie zbudować rozwiązanie finansowe spełniające Twoje potrzeby. Razem z usługami Connect, Care i Go jest to najlepszy sposób, aby Twoja działalność była opłacalna i stabilna.
Zakup
Ciągnik na własność z dodatkowym pakietem usług Connect, Care i Go
Wynajem
Wynajem krótkoterminowy wraz z usługami w komplecie
Leasing
Leasing operacyjny z umową serwisową lub bez niej
SPECYFIKACJA
TECHNICZNA
  MAX POWER MOC MAKS. W TRYBIE TRANSPORTOWYM MOMENT MAKS. [NM]
MODEL KM kW KM Kw Standard Transport
N135 135 99 145 107 570 620
N155e ECO 155 114 165 121 660 700
STD 155 114 165 121 610 660
N175 165 121 201 201 680 800
Więcej danych silnika, zgodnie z normą ISO 14396, można znaleźć w tabeli danych technicznych. Funkcja doładowania jest dostępna podczas jazdy po polu i po drodze, a także przy korzystaniu z układu Sigma Power (opcja) przy pracy z WOM. W modelu N175 układ Sigma Power jest montowany standardowo, a wartość doładowania wynosi 175 KM dla trybu polowego.
Wszelkie powyższe informacje opierają się na danych aktualnych w chwili publikacji i mogą ulec zmianie. Publikowane dane nie stanowią zapewnienia o towarze, nie stanowią jego opisu w rozumieniu Ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego.
Broszura informacyjna
Zapytaj o szczegóły przedstawiciela
Pozostałe modele z kategorii maszyny rolnicze / leśne VALTRA