Valtra Seria T - maszyny rolnicze i leśne
CIĄGNIKI VALTRA SERII T 155–271 KM
Jeżeli wymagasz więcej od swojego ciągnika, seria T oferuje najbardziej precyzyjne maszyny o dużej mocy. Doskonała widoczność dookoła przekłada się na pełną kontrolę nad terenem z wygodnej kabiny. Pozwalając technologii pracować dla Ciebie, masz pewność, że cała Twoja praca jest realizowana w wysokim standardzie T.
Seria T króluje na każdym terenie, przemieszcza się płynnie, podczas gdy Ty czerpiesz korzyści. Jeżeli cenisz moc, precyzję i zysk, seria T to maszyna przeznaczona dla Ciebie.
Piękno, intelekt i moc
Piękno, intelekt i moc - wielokrotnie nagradzana seria T jest wybitna w każdym aspekcie, łącząc moc inteligentnej technologii z potęgą 6-cylindrowego silnika. Wejdź do kabiny, aby doświadczyć wokół siebie możliwości tego ciągnika dzięki dużej ilości miejsca oraz doskonałej widoczności w dzień i w nocy. Wygodny wyświetlacz na słupku A zapewnia informacje i sterowanie dokładnie tam, gdzie ich potrzebujesz. Inteligentne technologie Valtra to wszechstronna kontrola nad Twoją pracą.
CO NOWEGO
W 5. GENERACJI
CIĄGNIKÓW Z SERII T?
VALTRA SERII T TO TWÓJ NOWOCZESNY KOŃ POCIĄGOWY
Stworzona dla Ciebie seria T to komfort i udoskonalona ergonomia. Zapewnia moc, kiedy jej potrzebujesz, a także daje pełną kontrolę nad pracą, wraz z opcjami dostosowanymi do Twoich potrzeb.
PODSTAWOWE
CECHY
Łatwe w użyciu i wygodne
Komfort, ergonomia i łatwość obsługi to kluczowe cechy serii T. Aktualizacje w piątej generacji obejmują ulepszony interfejs użytkownika, sterowanie oraz inteligentny wyświetlacz na słupku A, który pokazuje informacje dokładnie tam, gdzie ich potrzebujesz. Kolumna kierownicy i sama kierownica zostały zmodernizowane na potrzeby lepszej użyteczności i widoczności. Uznana w branży technologia SmartTouch w modelach Versu i Direct oznacza większe zyski płynące ze spokojnej pracy.
Technologia na Twoich usługach
Dzięki technologii w pełni zintegrowanej z ciągnikiem, Twoja maszyna pracuje dla Ciebie, oferując większą precyzję, zysk i prędkość. Otrzymujesz pełne informacje na temat wydajności ciągnika, systemu sterowania osprzętem, precyzyjnych linii prowadzenia i optymalnych danych wejściowych. Kiedyś musiałeś zgadywać, teraz posiadasz wiedzę popartą danymi. Oszczędzaj czas, pieniądze i nerwy – korzystaj z naszych technologii i wracaj do domu na czas.
Wielofunkcyjność
Jedź wygodnie wszędzie tam, gdzie masz wykonać pracę. Doświadczysz płynnej jazdy na drogach przy dużych prędkościach i obciążeniu, natomiast duży prześwit i pneumatyczne zawieszenie przedniej osi zapewnią Ci komfort w terenie. Personalizuj swój ciągnik Serii T za pomocą Valtra Unlimited, dodaj fabrycznie montowany ładowacz czołowy lub wybierz dowolną opcję, która pomoże Ci w pracy. Możemy dostosować ten wielofunkcyjny pojazd według Twoich indywidualnych pragnień i potrzeb.
Niskie koszty utrzymania
Z Valtra dostajesz więcej. Wykonany przez Valtrę silnik z hydrauliczną regulacją luzów zaworowych pozwala ograniczyć koszty, a mocną, ale zwrotną maszynę zaprojektowano tak, aby oszczędzać Twoje pieniądze, paliwo i czas.
Widoczność w dzień i w nocy przez cały rok
Doskonała widoczność z siedzenia kierowcy, we wszystkich kierunkach, w każdych warunkach. Światła do jazdy dziennej LED zwiększają bezpieczeństwo i sprawiają, że będziesz doskonale widoczny dla innych. Wycieraczki szyb bocznych dają lepszą widoczność, a 10 otworów nawiewu w dachu chroni szyby przed zaparowaniem.
Jazda tyłem dzięki TwinTrac
Pracuj do przodu i do tyłu dzięki unikalnemu systemowi jazdy tyłem TwinTrac firmy Valtra. Niesamowita widoczność do tyłu i opcjonalny dach Skyview umożliwiają efektywną i bezpieczną pracę we wszystkich kierunkach.
SOLIDNY SILNIK
STAGE V
Sześciocylindrowy silnik AGCO Power zaprojektowano z myślą o trwałości. Z wysokim momentem obrotowym przy niskich obrotach zapewnia trwałość, wydajność i moc, dzięki którym będziesz w stanie sprostać każdemu zadaniu. Silniki Stage V charakteryzują się hydrauliczną regulacją luzów zaworowych i 600-godzinnym okresem międzyprzeglądowym, co przekłada się na niższe koszty serwisu i dłuższą żywotność.
MOC DO KAŻDEGO ZADANIA
Seria T Valtra to doskonały wybór do różnych zadań wymagających dużej mocy, takich jak podnoszenie, ładowanie i uciąg – zwrotność bez kompromisów. Przedni podnośnik ani ładowacz czołowy nie ograniczają doskonałego kąta skrętu przednich kół. Wydajna hydraulika zarówno przedniej, jak i tylnej części pojazdu pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze, a także umożliwi łatwe sterowanie nawet cięższym osprzętem rolniczym.
GWARANTOWANA MOC
Seria T to wszechstronna i zwrotna maszyna robocza, która nie traci nic ze swojej mocy podczas pracy ani na potrzeby WOM. 6-cylindrowy silnik Stage V z hydrauliczną regulacją luzu gwarantuje niewyczerpaną moc. Ciśnienie wtrysku 2000 bar zapewnia maksymalną precyzję i oszczędność paliwa. Turbosprężarka o odpowiedniej wielkości z elektrycznym zaworem przelewowym przekłada się na wysoki moment obrotowy, nawet przy niskich obrotach. Zaawansowane funkcje silnika są zgodne z najnowszymi normami emisji, bez dodatkowych kosztów po Twojej stronie.
Silnik AGCO Power o odpowiedniej wielkości
Piękno silników 6,6 i 7,4 litrowych polega na tym, że pojemność skokowa pasuje idealnie do mocy, co oznacza oszczędność paliwa i dużą siłę pociągową na wszystkich obrotach silnika.
Skuteczne oczyszczanie spalin
Możesz korzystać ze swojego ciągnika bez martwienia się o zapchany silnik i drogi serwis. Układ oczyszczania spalin silnika działa zgodnie z normami dla silników Stage V, bez ograniczeń widoczności.
Najlepsza ekonomia pojazdu
Dzięki 70-letniej współpracy Valtra i AGCO Power zoptymalizowały zużycie paliwa do najbardziej wydajnego poziomu. Ponadto, silniki serii T są wyposażone w hydrauliczną regulację luzów zaworowych na potrzeby obniżenia kosztów użytkowania.
NIEZAWODNA
PRZEKŁADNIA VALTRA
Przekładnie serii T zostały zaprojektowane i wykonane przez Valtrę, a piąta generacja ponownie wprowadza nowe funkcje.
Dzięki Valtrze możesz prowadzić swój ciągnik wyposażony w Powershift jak pojazd z przekładnią bezstopniową. W trybach automatycznych przekładnia dokonuje zmiany biegów na podstawie Twojej potrzeby przyspieszenia i wymaganego momentu obrotowego, zapewniając najlepszą oszczędność paliwa i potrzebną moc.
Szybsza zmiana biegów daje lepsze wrażenia z jazdy we wszystkich modelach, a wyświetlacz na słupku A umożliwia łatwe skonfigurowanie Twojej maszyny pod kątem pełnej wydajności.
SZEROKI
WYBÓR
HiTech
• Pięciostopniowa przekładnia Powershift
• Hydraulika Open–centre 73/90 l
• Elementy sterujące mechanicznymi rozdzielaczami suwakowymi
• Podstawowe elementy sterujące lub elementy sterujące na podłokietniku
• Inteligentny wyświetlacz na słupku A
Active
• Pięciostopniowa przekładnia Powershift
• Układ hydrauliczny z wykrywaniem obciążenia
• Mechaniczne elementy sterujące układem hydraulicznym
• Standardowa pompa o wydajności 115 l/min
• Opcjonalne pompy 160 l/200 l
• Inteligentny wyświetlacz na słupku A
Versu
• Pięciostopniowa przekładnia Powershift
• Układ hydrauliczny z wykrywaniem obciążenia
• Standardowa pompa o wydajności 115 l/min
• Opcjonalne pompy 160 l/200 l
• Interfejs użytkownika SmartTouch
• Inteligentny wyświetlacz na słupku A
Direct
• Cztery obszary robocze
• Wydajna przekładnia CVT
• Tryby automatyczny i ręczny
• Układ hydrauliczny z wykrywaniem obciążenia
• Interfejs użytkownika SmartTouch
• Inteligentny wyświetlacz na słupku A
WYŚWIETLACZ
NA SŁUPKU A
Duży, czytelny i ergonomicznie umieszczony wyświetlacz na słupku A jest standardowo dostępny we wszystkich modelach. Wyświetla on wymagane informacje o ciągniku, umożliwia sterowanie kluczowymi ustawieniami i pomaga monitorować wydajność maszyny. Wszystkimi ustawieniami można łatwo sterować za pomocą pokrętła (obrotowego pierścienia) i dwóch przycisków.
GÓRNA CZĘŚĆ
Górna część wyświetlacza przedstawia najważniejsze informacje, takie jak prędkość jazdy, czas zegara, prędkość obrotową silnika i poziom paliwa. W razie konieczności pozostałe części wyświetlacza można przyciemnić.
ŚRODKOWA I DOLNA CZĘŚĆ
Ekrany w środkowej części i u dołu pokazują stan przekładni ciągnika i wydajność, w tym wstępnie ustawione biegi i prędkości tempomatu. Obszary można skonfigurować tak, aby wyświetlały informacje niezbędne dla użytkownika i dostosowane do wykonywanych zadań. W modelach HiTech i Active ekrany te umożliwiają także zmianę ustawień.
LAMPKI INFORMACYJNE I OSTRZEGAWCZE
Są również zintegrowane z wyświetlaczem na słupku A w postaci dwóch macierzy ikon LED, które zapalają się w razie konieczności.
WBUDOWANA OBSŁUGA TECHNOLOGII
SMART FARMING
Valtra Smart Farming to zestaw technologii, które bezproblemowo współpracują ze sobą – Valtra Guide, ISOBUS, Section Control, Variable Rate Control i TaskDoc®. Kluczową zasadą projektowania naszych rozwiązań technologicznych jest łatwość obsługi.
Technologia Smart Farming umożliwia zwiększenie wydajności i zmniejszenie nakładów oraz poprawia zbiory. Seria N jest wyposażona w przydatne technologie ułatwiające wykonywanie wszystkich zadań.
Innowacyjny podłokietnik SmartTouch umożliwia sterowanie wszystkimi inteligentnymi funkcjami. Zarządzanie zadaniami odbywa się za pomocą dotknięć i przesunięć, podobnie jak w przypadku smartfona, ale jeszcze łatwiej. Technologie Smart Farming są również dostępne w modelach Active i HiTech, można nimi sterować za pomocą ekranu SmartTouch Extend.
Układ prowadzenia Valtra Guide pomaga zwiększyć wydajność, ograniczyć nakładanie się obszarów pracy i zwiększyć komfort pracy, niezależnie od wielkości gospodarstwa.
W zależności od potrzeb i zastosowania można wybrać dokładność poniżej metra, decymetrową, a nawet centymetrową.
To przyszłość, która dzieje się już dzisiaj!
POZNAJ CIĄGNIKI
SERII T

OPCJONALNE PAKIETY
WYPOSAŻENIA
Ekonomiczne opcje spełniające Twoje potrzeby.
Zbudowanie funkcjonalnej maszyny we współpracy z Valtra to niepowtarzalne doświadczenie. Oferujemy setki różnych akcesoriów i opcji do wyboru, co daje nieskończoną liczbę różnych kombinacji. Kompletowanie i wybieranie może być trudne, dlatego oferujemy teraz opłacalne pakiety opcji, które pomogą Ci w podjęciu decyzji.
Pakiety opcji ułatwiają dobór nowego ciągnika: nie umknie Ci nic ważnego, w tym cena odsprzedaży ciągnika. Zakupiony w pakiecie sprzęt jest tańszy niż w przypadku osobnego zamówienia.
Co najlepsze, pakiety opcji nie ograniczają możliwości dobrania dodatkowych funkcji z asortymentu studia Unlimited.
KOMFORT
Pakiet Komfort zwiększa wygodę dzięki takim elementom jak fotel kierowcy z zawieszeniem pneumatycznym, amortyzowana kabina, amortyzacja przedniej osi, podłokietnik sterujący z joystickiem i automatyczne światła cofania.
• Amortyzacja osi przedniej AIRES i układ sprężonego powietrza
• Szerokokątna wycieraczka szyby przedniej
• Amortyzowana kabina
• Fotel, zawieszenie pneumatyczne Air Suspended+ LUB Valtra Evolution
• Światła robocze LED Premium lub Premium+
KOMFORT PRO
Pakiet Komfort Pro zawiera wszystko, co znajduje się w pakiecie opcji Komfort i wiele więcej. Opcje wnętrza Premium i wycieraczka prawej szyby zwiększają komfort pracy. Automatyczny układ klimatyzacji i dolna nagrzewnica zapewniają komfort pracy w kabinie.
• Wysokiej jakości wnętrze Premium
• Automatyczna klimatyzacja + dolna nagrzewnica
• Wycieraczka prawej szyby bocznej
TECHNOLOGIA
Pakiet Technologia obejmuje wszystko, co znajduje się w pakiecie Komfort, oraz technologie rolnictwa precyzyjnego, dzięki którym podłączanie i obsługa narzędzi staje się łatwiejsza i bardziej wydajna. Technologie te to między innymi tylne złącze ISOBUS, gniazda zasilania, połączenie sygnału narzędzia oraz kompletny układ prowadzenia GSP Valtra Guide.
• Pełna dokładność centymetrowa w Valtra Guide dzięki antenie Novatel lub Trimble
• ISOBUS z tyłu
• AutoControl D, sterowanie wyważeniem jazdy oraz układ sterowania poślizgiem tylnego podnośnika z czujnikiem radarowym
• Układ automatycznego regulatora poślizgu (Versu i Direct)
• Zestaw gniazda zasilania
• Wszystkie opcje dostępne w wersji Komfort
TECHNOLOGIA PRO
Pakiet Technologia Pro zawiera wszystkie elementy pakietów Komfort i Technologia. Ponadto obejmuje wszystkie technologie Smart Farming – w tym wyświetlacz pomocniczy SmartTouch Extend, asystenta toru przejazdu Valtra i Valtra Section Control, a obsługę systemów prowadzenia innych firm.
• Pełna dokładność centymetrowa w Valtra Guide dzięki antenie Novatel lub Trimble
• Asystent toru przejazdu
• Rolnictwo precyzyjne: Jedna z 4 opcji Section Control lub Section Control i Variable Rate Control
• SmartTouch Extend
• TaskDoc Pro
• Auto U-Pilot
• Wszystkie opcje dostępne w pakietach Komfort i Technology
TECHNOLOGIA PRO X
Spędzaj mniej czasu w biurze, a więcej na polu. Pakiet Technologia Pro X zawiera wszystkie elementy pakietów Komfort, Technologia i Technologia Pro Ponadto uzyskasz wszystkie niezbędne usługi i subskrypcje licencji serwera TaskDoc Pro i agrirouter oraz wszystko, czego potrzeba do przesyłania danych między systemem FMIS (połączonym z serwerem TaskDoc Pro lub z agrirouter) a ciągnikiem Valtra. Rozwiązanie to ułatwi Ci życie oraz pozwoli zaoszczędzić dużo czasu i wysiłku, ponieważ cała dokumentacja jest dzięki niemu tworzona automatycznie.
• Valtra Section Control 36 i VRC dla 5 produktów
• Licencja serwerowa TaskDoc Pro na 1 rok
• DKE agrirouter na 1 rok
• Wszystkie opcje dostępne w pakietach Comfort, Technology i Technology Pro
VALTRA
UNLIMITED
Ciągnik jest idealną maszyną do prac komunalnych, leśnych, konserwacji lotniska, zastosowań obronnych i, oczywiście, rolnictwa. Trzeba do tego podejść w profesjonalny sposób. Niezależnie od tego, czy chodzi o zmieniające się potrzeby zawodowe, czy o chęć wyróżnienia się z tłumu, zawsze istnieje powód, aby skorzystać z opcji Unlimited. Czegoś potrzebujesz? O czymś marzysz? Nie ma problemu. Możesz na nas liczyć.
Wydajność w dowolnym celu
Studio Unlimited umożliwia dopasowanie wszelkich akcesoriów i urządzeń, które nie są dostępne bezpośrednio z linii produkcyjnej podczas normalnego procesu produkcyjnego. Dzięki usłudze Valtra Unlimited ciągnik staje się pojazdem wielozadaniowym, zbudowanym zgodnie ze specyfikacjami podanymi przez użytkownika, a jego konstrukcja, komfort i funkcje sprawiają, że maszyna sprawdzi się w każdych warunkach.
Montaż fabryczny
Wszystkie akcesoria i wyposażenie montowane przez Valtra Unlimited Studio są objęte gwarancją fabryczną, dostarczamy do nich również wszystkie części serwisowe i zamienne. Akcesoria i wyposażenie dostępne w Unlimited Studio obejmują dodatkowe światła, układ centralnego smarowania, systemy stereo i wiele więcej.
SERWIS
VALTRA
CONNECT, CARE & GO
Zyskaj kompletny spokój ducha dzięki oferowanej przez nas koncepcji konserwacji obejmującej: szybkie codzienne kontrole, 600-godzinny okres międzyobsługowy oraz usługi Connect, Care i Go firmy Valtra.
Connect
Dane ciągnika, informacje i usługi: utrzymuj łączność w dowolnym miejscu i czasie
Care
Rozszerzona gwarancja fabryczna: Całkowity spokój ducha.
Go
Umowa serwisowa: maksymalny czas pracy bez przestojów
ŁATWA KONSERWACJA NA CO DZIEŃ
Wystarczy pięć szybkich czynności kontrolnych, aby zapewnić nieprzerwane działanie przez cały dzień pracy. Wszystkie czynności konserwacyjne są łatwe do wykonania.
• Wizualna kontrola pod kątem nieszczelności opon i wycieków oleju.
• Oczyszczenie kratek i chłodnicy.
• Sprawdzenie poziomu płynu chłodzącego.
• Sprawdzenie poziomu paliwa i płynu AdBlue.
• Sprawdzenie poziomu oleju silnikowego.
• Sprawdzenie poziomu oleju przekładniowego.
STABILNOŚĆ FINANSOWA I KONTROLA KOSZTÓW
Finansowanie maszyny Valtra jest teraz łatwiejsze i bardziej elastyczne niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki programowi Buy, Rent, Lease (Zakup, Wynajem, Leasing) oferowanemu przez AGCO Finance, jesteśmy w stanie zbudować rozwiązanie finansowe spełniające Twoje potrzeby. Razem z usługami Connect, Care i Go jest to najlepszy sposób, aby Twoja działalność była opłacalna i stabilna.
Zakup
Ciągnik na własność z dodatkowym pakietem usług Connect, Care i Go
Wynajem
Wynajem krótkoterminowy wraz z usługami w komplecie
Leasing
Leasing operacyjny z umową serwisową lub bez niej
SPECYFIKACJA
TECHNICZNA
MODEL MOC MAKS. MOC MAKS. W TRYBIE TRANSPORTOWYM MOMENT MAKS. [NM]
  KM kW KM Kw STD BOOST
T145 155 114 170 125 640 680
T155 165 121 180 132 680 740
T175e ECO 175 129 190 140 850 900
STD 175 129 190 140 740 780
T195 195 143 210 154 800 870
T215 215 158 230 169 870 910
T235 (HiTech/Active/Versu) 235 173 250 184 930 1000
T235 Direct 220 162 250 184 900 930
T255 (HiTech/Active/Versu) 235 173 271 199 930 1000
Więcej informacji o silniku można znaleźć w tabeli specyfikacji. Wartości w trybie transportowym są dostępne dla prędkości jazdy w terenie i na drodze, a także dla rozwiązania Sigma Power (opcjonalne) podczas korzystania z WOM. W modelach T195, T215, T235, T255 Sigma Power stanowi standardowe wyposażanie, a moc dodatkową do 250 KM można osiągnąć również przy stacjonarnym wykorzystaniu WOM. T255: Wartość w trybie transportowym 250 KM dla trakcji w terenie. T235 Direct: Wartość w trybie transportowym 230 KM dla trakcji w terenie.
Wszelkie powyższe informacje opierają się na danych aktualnych w chwili publikacji i mogą ulec zmianie. Publikowane dane nie stanowią zapewnienia o towarze, nie stanowią jego opisu w rozumieniu Ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego.
Broszura informacyjna
Zapytaj o szczegóły przedstawiciela
Pozostałe modele z kategorii maszyny rolnicze / leśne VALTRA