Fendt 1100 MT
Stworzony do wielkich rzeczy.
Ciągnik Fendt 1100 MT to owoc zdobywanego przez całe dziesięciolecia doświadczenia, procesu ciągłego dopracowywania konstrukcji i pragnienia pomagania rolnikom oraz dostawcom usług na całym świecie w osiąganiu maksymalnej wydajności.
Dzięki 12-cylindrowemu silnikowi AGCO Power i innowacyjnej technologii napędu Fendt 1100 MT wyznacza nowy standard w dziedzinie przenoszenia mocy przy pełnej zdolności poruszania się po drogach.
Moc znamionowa ECE R 120.
Jest tylko tyle gleby. Możesz ją chronić, używając maszyn Fendt.
Gleba stanowi podstawę zdrowych plonów i wysokich zbiorów. Efektywne i staranne zarządzanie nią zapewnia sukces ekonomiczny na dłuższą metę. Oprócz wydajności i komfortu podczas opracowywania ciągników priorytetową kwestią jest dla nas ochrona gleby. Jeżeli stawiasz na korzyści płynące z przyczepności do podłoża i ochrony gleby, wybierz Fendt.
Gdzie są projektowane i produkowane ciągniki gąsienicowe Fendt?
Ciągniki gąsienicowe Fendt produkowane są w miejscowości Jackson w Minnesocie (USA), naszym globalnym centrum ciągników gąsienicowych. Tu ciągniki poddawane są licznym intensywnym testom przed opuszczeniem fabryki, by jak najlepiej spisywały się w Twoim gospodarstwie. Regularna certyfikacja zgodna z normami ISO potwierdza wysoką jakość całego procesu produkcyjnego aż po dostawę.
Broszura informacyjna
Dane techniczne
Zapytaj o szczegóły przedstawiciela
  kW KW
1149 MT 336 457
1154 MT 365 496
1159 MT 403 548
1165 MT 440 548
Pozostałe modele ciągników rolniczych FENDT