Fendt 200 VARIO
Prawdziwie imponujące maszyny. Zawsze i wszędzie.
Fendt 200 Vario to zjednująca klientów seria standardowych ciągników kompaktowych. Odkryj niepokonaną technologię Fendt Vario w gamie maszyn o mocy od 77 do 111 KM.
Zainspiruj się wypróbowaną i niezawodną przekładnią bezstopniową i łatwą obsługą. Fendt bezustannie rozwija tę technologię, która teraz stosowana jest we wszystkich ciągnikach typu Vario.
Fendt 200 Vario - do najlepszej pracy na świecie.
Ponieważ wydajność jest dostępna we wszystkich rozmiarach, wyposażyliśmy nowy ciągnik Fendt 200 Vario we wszystko, co jest potrzebne do uzyskania doskonałych rezultatów.
Niewielkie rozmiary i obszerna, przestronna kabina sprawiają, że jest to nie tylko niezwykle komfortowy pojazd, lecz także idealny partner w każdych warunkach. FendtONE to znacznie więcej niż intuicyjność.
Wyspecjalizowany. Lepszy. 200 Vario - atuty
Fendt 200 Vario charakteryzuje się przemyślaną konstrukcją w najdrobniejszych szczegółach.
Poznasz tutaj specjalne rozwiązania Fendt - nasze Atuty Fendt - które zmieniają bardzo wiele i po prostu każdego dnia przyczyniają się do poprawy pracy.
Delikatność wobec gleby: mniej kg na KM pod względem nacisku na podłoże.
Lekkie, zwrotne i nie pozostawiające śladów przemieszczanie przy zaledwie 34 kg/KM
Można go również obciążyć odpowiednio do potrzeb. Na uwrociach odznacza się manewrowością przy minimalnym promieniu skrętu wynoszącym 4,2 metry.
Ubita gleba zmniejsza urodzaj w takich miejscach, jak pola uprawne i łąki. Bogaty wybór opon i niski stosunek masy do mocy dla modelu Fendt 200 Vario oznaczają mniejszy nacisk maszyny na podłoże. Przy masie 4 280 kg, lub 34 kg/KM, można powiedzieć o modelu Fendt 211 Vario, że jest naprawdę lekki.
Zwrotność, komfort jazdy i pracy.
Inteligentny system 3 w 1 gwarantuje maksymalny komfort jazdy i pracy: samopoziomujące, blokowane zawieszenie przedniej osi, mechaniczna amortyzacja kabiny i aktywna kompensacja drgań.
Efektem tego jest równe rozłożenie obciążenia na przedniej osi, stały kontakt z podłożem i utrzymanie kontroli nad sterowaniem. Razem z układem kierowniczym Fendt Reaction o wysokiej czułości, zapewniającym bezpieczną, prostą pracę, Fendt 200 Vario oferuje poziom jazdy porównywalny z samochodami ciężarowymi i wygodę podczas pracy.
Idealnie dopasowane miejsce pracy
Optymalna pozycja siedząca wymaga wyregulowania wysokości i nachylenia kierownicy i kokpitu. Można je szybko i łatwo wyregulować za pomocą pedału. Korzyści:
• Optymalna widoczność i brak odblasków w kokpicie
• Szybko się składa, co ułatwia wchodzenie i wychodzenie
Szczególną cechą ciągnika Fendt 200 Vario jest pionowy uchwyt na tylnej szybie, który umożliwia wygodne otwieranie i zamykanie szyby z fotela operatora.
Klimatyzacja
Zaawansowana koncepcja wentylacji i klimatyzacji zapewnia doskonały przepływ powietrza przez kolumnę kierowniczą i dach kabiny.
W kabinie znajduje się osiem dysz powietrznych, które rozprowadzają powietrze dokładnie tam, gdzie jest ono potrzebne.
Można również otworzyć przednią szybę. Do prac zimowych należy wybrać opcjonalny, dodatkowy system ogrzewania z dwoma dodatkowymi dyszami przy stopach.
Komfortowa kabina: innowacje tam, gdzie są potrzebne.
FendtONE - bezproblemowe połączenie biura i maszyny.
Elastyczny, kompaktowy, wydajny
Fendt 200 Vario Profi to standardowy ciągnik kompaktowy, dzięki któremu codzienna praca jest bardziej elastyczna i wydajna. Oferuje on następujące rozwiązania:
• Przystosowanie do systemu prowadzenia TIM. Zainstalowany wstępnie moduł do systemu prowadzenia
• VarioActive. System aktywnego skrętu
• Wentylator dwukierunkowy
• Przedni WOM 540E obsługujący prędkość maks. 750 obr./min. umożliwiający elastyczne podłączanie narzędzi
• Napęd na cztery koła powiązany z kątem skrętu i blokadą mechanizmu różnicowego
• Wydajność hydrauliki sięgającą 104 l/min
• Złącza Power Beyond (układy hydrauliczne LS)
• Dogodne sterowanie ładowaczem czołowym Fendt Cargo za pomocą elektronicznej dźwigni krzyżowej i zintegrowaną kontrolę objętości oleju
• Obsługę podnośnika tylnego i WOM z zewnątrz maszyny
• Położenie parkingowe zaczepów dolnych podnośnika przedniego, pozwalające uzyskać większy prześwit
• Światła robocze LED
• Ogrzewanie podłogowe
Broszura informacyjna
Dane techniczne
Zapytaj o szczegóły przedstawiciela
  kW hp
207 Vario 57 77
208 Vario 77 104
209 Vario 71 96
2010 Vario 82 111
2011 Vario    

*Moc maksymalna zgodnie z ECE R 120.

Pozostałe modele ciągników rolniczych FENDT