Fendt 500 VARIO
Twoje gospodarstwo, Twoje perspektywy.
Fendt 500 Vario to idealny, uniwersalny ciągnik, na którym można zawsze polegać. Gwarantuje wystarczającą moc w pracach polowych i precyzję podczas prac uprawowych.
Charakteryzuje się też niskim zużyciem paliwa, a ponadto jest komfortowy i bezpieczny. Z kolei podczas pracy z ładowaczem czołowym przekonuje do siebie znakomitą zwrotnością i widocznością. Zapewnia nową jakość i idealne perspektywy dla gospodarstwa rolnego. Fendt 500 Vario. Twoja idealna perspektywa.
Ponieważ wszechstronność zawsze ma przyszłość.
Fendt 500 Vario ma wszystkie atuty, aby zostać głównym ciągnikiem w gospodarstwie. Stanowią one idealne połączenie niewielkiego rozmiaru i wszechstronności.
Fendt 500 Vario. Twoja idealna perspektywa.
Pole, droga, gospodarstwo - zawsze w ruchu
Dzięki kompaktowemu ciągnikowi 500 Vario możesz pracować szybko, elastycznie i sprawnie. Szybka i ekonomiczna jazda z prędkością do 50 km/h przy zmniejszonej prędkości obrotowej naprawdę się opłaca, szczególnie podczas prac transportowych. Niski współczynnik masa- -moc umożliwia bezproblemowe, duże obciążenie.
Rozbudowane funkcje Fendt Smart Farming, takie jak nowy system prowadzenia, programowanie dawki oraz automatyczne dokumentowanie, sprawiają, że jest to bardzo popularny i uniwersalny pojazd we flocie.
Doskonałe perspektywy dla Twojego gospodarstwa.
Doskonałe perspektywy dla Twojego gospodarstwa. Niezależnie od tego, czy posiadasz grunty orne, hodowlę czy pastwiska, do ciągnika Fendt 500 Vario bez problemu podłączysz każdy osprzęt – jest to o tyle korzystne, że możesz wykonać wiele zadań przy użyciu tylko jednego ciągnika.
Zarówno średnie, jak i duże współczesne gospodarstwa rolne zależą od wysokiej wydajności, elastyczności, jakości i efektywności ciągników. Przygotuj swoje gospodarstwo na przyszłość – korzystając z Fendt 500 Vario, ciągnika do każdej pracy.
Fendt 500 Vario i ładowacz czołowy Fendt Cargo:
Idealny zespół do prac załadunkowych
Ciągnik Fendt 500 Vario został stworzony do prac załadunkowych. Wąska maska silnika zapewnia zwrotność i doskonałą widoczność. Kabina VisioPlus z zakrzywioną szybą przednią rozszerza pole widzenia operatora i zapewnia pełną widoczność na podniesiony ładowacz czołowy.
Duża wydajność układu hydraulicznego przy niskiej prędkości obrotowej silnika zapewnia szybki ruch podczas podnoszenia oraz precyzyjną reakcję ładowacza. Elementy sterujące zostały optymalnie zintegrowane na prawym podłokietniku i Varioterminalu.
Rozszerz swój kąt widzenia
W ciągniku Fendt 500 Vario nic nie umknie z oczu. Cała konstrukcja ma na celu zapewnienie jak najlepszej widoczności. Obejmuje to wąską pokrywę silnika oraz doskonałą widoczność na osprzęt przedni i tylny. Ogromne przeszklone powierzchnie, ergonomicznie rozmieszczone elementy wnętrza i wydajne lampy LED pozwalają zawsze być w centrum akcji.
Technologia, która osiągnęła ideał.
Ciągnik Fendt 500 Vario stanowi połączenie wszystkich najlepszych cech: silnika i technologii przekładni rodem z dużych maszyn oraz niewielkich wymiarów i elastyczności charakterystycznych dla małych ciągników. Współpraca silnika i przekładni Vario, która pozwala wykonywać wszystkie prace bez potrzeby zmiany biegów oraz z idealną prędkością, nadal pozostaje bezkonkurencyjna.
Niezależnie od tego, czy jedziesz z przyczepą, czy też bez niej, wykonujesz prace transportowe lub załadunkowe, Fendt zawsze zapewnia odpowiednią finezję techniczną.
Idealne wyniki mają swoją nazwę: Fendt Smart Farming.
Ciężko pracujący Fendt 500 Vario jest dostępny z dokładnie takim oprogramowaniem, które ułatwia Ci pracę.
Obejmuje to niezawodny system prowadzenia VarioGuide, który oferuje nowe funkcje i bezpłatny wybór usług korekcyjnych. Inne funkcje to jeszcze łatwiejsze i szersze sterowanie sekcjami, oprogramowanie do planowania dawek aplikacji i dokumentacja za pomocą danych pozycji GPS. A wszystko jest jak zawsze łatwe do kontrolowania na terminalu Vario.
Przyszłość z wysoką jakością
Liderzy korzystają z maszyn Fendt - to nie tylko slogan, to także deklaracja jakości. Ponieważ ten, kto inwestuje w ciągnik, inwestuje również w przyszłość. Oto dlaczego każdego dnia dajemy wszystko z siebie, aby zaoferować idealną technologię i niezawodny serwis, od wysokiej dostępności części zamiennych aż po gwarancję.
Na przykład bardzo dużą wagę przywiązujemy do regularnych aktualizacji oprogramowania, aby zapewnić użytkownikom maksymalne wykorzystanie zalet ciągników.
Broszura informacyjna
Dane techniczne
Zapytaj o szczegóły przedstawiciela
  kW KW
512 Vario 91 124
513 Vario 98 133
514 Vario 110 150
516 Vario 120 163
Pozostałe modele ciągników rolniczych FENDT