Fendt 700 VARIO (Gen7)
Najnowsza generacja Fendt 700 Vario wyznacza nowe globalne standardy w tym segmencie. Oprócz imponujących osiągów do najważniejszych cech modelu Fendt 700 Vario Gen7 należą: ogromna elastyczność, zrównoważone technologie i funkcje, dzięki którym stanie się on Twoim nowym ulubionym narzędziem.
Lider w klasie 200–300 KM
Wymarzony przez Ciebie. Skonstruowany przez nas. Nowy Fendt 700 Vario Gen7.
Zainspirowani potrzebami i pomysłami naszych klientów oraz naszym dążeniem do produkcji najlepszych innowacji i technologii, opracowaliśmy ciągnik, który spełnia wszystkie oczekiwania – nowy Fendt 700 Vario Gen7.

Maksymalna wydajność
Zrównoważony rozwój
Elastyczność
Ulubione
miejsca
Przegląd modeli
  kW KW
720 Vario Gen7 149 * 203 *
722 Vario Gen7 164 * 223 *
724 Vario Gen7 179 * 243 *
726 Vario Gen7 193 * 262 *
728 Vario Gen7 206 *
221 **
283 *
303 **

*Moc maksymalna ECE R 120 / **Moc maksymalna z DP ECE R 120

Nowy Fendt 700 Vario Gen7
Skonstruowany przez nas.
Spełniliśmy Twoje marzenia!
Nowy Fendt 700 Vario Gen7 to nasza odpowiedź na Twoje życzenia.
Odkryj najważniejsze cechy produktu i interaktywnie poznaj nasz nowy ciągnik.
Nowy silnik z koncepcją niskich obrotów Fendt iD
Silnik AGCO Power o pojemności skokowej 7,5 litra został skonstruowany specjalnie dla ciągnika Fendt 700 Vario Gen7. Dzięki koncepcji niskich obrotów silnika Fendt iD najwyższy moment obrotowy jest osiągany już przy niskich obrotach silnika. Dzięki temu znamionowa prędkość obrotowa wynosi tylko 1700 obr./min, co prowadzi do stale niskiego zużycia paliwa.

Inteligentny napęd VarioDrive
Fendt VarioDive oznacza bezstopniową, dynamiczną jazdę przy każdej prędkości od 0,02 do 60 km/h. Oś przednia i tylna są napędzane oddzielnie. Dzięki inteligentnie sterowanemu sprzęgłu napędu na wszystkie koła nie jest już konieczne ręczne załączenie napędu wszystkich kół. Dodatkowym komfortem jest również eliminacja przełączania zakresu jazdy I / II. Efekt wciągania wzakręt napędu VarioDrive umożliwia uzyskanie najmniejszego możliwego promienia skrętu.

VarioGrip
Zintegrowany system kontroli ciśnienia w ogumieniu VarioGrip w połączeniu z większymi oponami

Dla maksymalnej ochrony gleby i siły pociągowej: w ciągniku Fendt 700 Vario Gen7 zastosowano nowe wymiary opon, o średnicy do 2,05 m z tyłu i 1,60 m z przodu. Dzięki zintegrowanemu systemowi kontroli ciśnienia w ogumieniu VarioGrip ciśnienie wewnętrzne w oponach można łatwo regulować w terminalu.
Dzięki temu można zaoszczędzić do 8% oleju napędowego i uzyskać do 10% większą siłę pociągową na polu. VarioGrip posiada wbudowaną technologię zaworów i przewodów powietrznych i jest odpowiedni dla osi rozsuwanych i kołnierzowych, jak również dla ogumienia Row Crop. Dzięki zabezpieczonej konstrukcji nie ma ryzyka zerwania przewodów powietrznych.

Znakomita zwrotność
Promień skrętu wynoszący zaledwie 10,0 m i opony 540/65 R30 sprawiają, że Fendt 700 Vario Gen7 jest niezwykle zwrotny. Nawet z ogumieniem 600/70 R30 promień skrętu wynosi tylko 11,8 m – znakomite osiągnięcie w klasie 300 KM!

Wyjątkowo niski stosunek masy do mocy
Najwyższy model Fendt 728 Vario ma stosunek masy do mocy wynoszący zaledwie 30,5 kg/KM. Przy dopuszczalnej masie całkowitej 15 t (wersje 40 km/h i 50 km/h) dostępny jest najwyższy udźwig użyteczny do 6,2 t.
Fendt Cargo 6.100
Nowa generacja ładowaczy czołowych Fendt Cargo 6.100

Maks. siła podnoszenia 4070 kg i wysokość podnoszenia 4,85 m gwarantują doskonałą wydajność załadunku. Fendt Cargo 6.100 ma własny blok zaworowy z oddzielnymi zaworami ładowacza czołowego, nowe multizłącze i światła robocze na wysięgniku.
Dodatkowo dostępna jest nowa uniwersalna łyżka o szerokości 2,55 m. Po raz pierwszy funkcja ważenia (waga indywidualna i całkowita) może być używana w dowolnej pozycji, umożliwiając na przykład ważenie palet.

Nowy fotel kierowcy Premium
Oprócz wielostopniowego ogrzewania fotela i klimatyzacji, maksymalny komfort gwarantuje również funkcja masażu. Oparcie fotela, elementy boczne i podparcie lędźwiowe fotela, jak również regulacja wzdłużna mogą być regulowane elektrycznie. Dalsze funkcje komfortowe można wygodnie obsługiwać i ustawiać w terminalu.
Dzięki zintegrowanej funkcji pamięci indywidualne ustawienia kierowcy są zapisywane w odpowiednim profilu użytkownika.

FendtONE on- & offboard
Połącz pracę polową i biurową dzięki FendtONE

FendtONE onboard
Dzięki stanowisku pracy FendtONE (onboard) jeszcze bardziej usprawniasz swoją pracę na polu:
• Prosta, dopasowana do potrzeb obsługa dzięki centralnemu rozmieszczeniu wszystkich elementów obsługi
• Zestaw składający się z maksymalnie trzech opcji wyświetlania: pulpit nawigacyjny 10", terminal 12" na podłokietniku, terminal 12" w podsufitce
• Szeroka automatyzacja procesów poprzez Section Control, TI Headland i Fendt Implement Management (TIM)FendtONE offboard
Dzięki FendtONE offboard rozszerzysz dostępne aplikacje w ciągniku o przydatne funkcje uzupełniające:
• Agronomia: planuj działania w polu i otrzymuj kompleksowe raporty
• System prowadzenia pojazdu: Zarządzaj granicami pola i liniami torów i utrzymuj je spójne w całej flocie
• Telemetria: monitorowanie kluczowych danych maszyny i ich aktualnej pozycji w terenie

Szczególnie. Lepiej. Fendt 700 Vario Gen7
Spotlights

Kamera w masce
Połączenie designu i funkcjonalności. Nie tylko atrakcyjny wizualnie – model Fendt 700 Vario Gen7 skupia się na funkcjonalnych technologiach, które ułatwiają codzienną pracę.

Wentylator
Udoskonalony zgodnie z wymogami klientów. Ogromna zwrotność lub maksymalna oszczędność paliwa – nie ma to znaczenia. Wszystkie komponenty zostały zaprojektowane tak, aby spełnić najwyższe wymagania.

Obsługa
Zaprojektowana w najdrobniejszych szczegółachi. Aby maksymalnie uprzyjemnić pracę, pomyśleliśmy o najdrobniejszych szczegółach.

Silnik
Moc zdefiniowana na nowo. W modelu Fendt 700 Vario Gen7 zastosowano nowe rozwiązania – dla maksymalnej wydajności.
Maksymalna wydajność
Wydajność na nową skalę: technologie – takie jak koncepcja dodatkowej mocy Fendt DynamicPerformance, koncepcja chłodzenia z wentylatorem ciśnieniowym i wysokowydajna hydraulika o wydajności do 220 l/min – sprawiają, że Fendt 700 Vario Gen7 jest pionierem w klasie 200–300 KM.
Koncepcja układu dodatkowej mocy: Fendt DynamicPerformance
W najwyższym modelu Fendt 728 Vario Gen7 dodatkowa moc do 20 KM jest dostępna niezależnie od prędkości jazdy. Daje to następujące korzyści:
• Lżejszy ciągnik o większej mocy
• Mniejsze zużycie paliwa na ha
Koncepcja chłodzenia: Concentric Air System (CAS) z wentylatorem ciśnieniowym
Koncentryczny, ciśnieniowy wentylator posiada niezależny, hydrostatyczny napęd. Jego wyjątkowo wąska konstrukcja umożliwia duży kąt skrętu i tym samym odpowiada za wyjątkową zwrotność ciągnika Fendt 700 Vario Gen7.
Dzięki mniejszej o 40% mocy napędu w porównaniu do standardowego wentylatora jest on również niezwykle wydajny, co pozwala zaoszczędzić paliwo.
Wydajna hydraulika
Dzięki wydajnej hydraulice dostępny jest wydatek do 220 l/min. Modułowy system złączy daje możliwość wyboru pomiędzy złączami UDK, DUDK i płasko uszczelniającymi złączami FFC z przodu i z tyłu.
220 l/min
przepływ
Czysta moc. Do każdego zastosowania.
Fendt 700 Vario Gen7 wyznacza nowe standardy w dziedzinie dynamiki jazdy. Mocny silnik o maksymalnej mocy 221 kW/ 303 KM zapewnia stosunek mocy do masy na poziomie 30,5 kg/KM. Na życzenie układ przeniesienia napędu VarioDrive przyspiesza Fendt 700 Vario do 60 km/h.
W ten sposób można bez wysiłku i oszczędzając paliwo zrealizować prace transportowe, które wymagają dynamiki, szybkości i dużej ładowności.
Zrównoważony rozwój
Firma Fendt od wielu lat wnosi znaczący wkład w zrównoważone rolnictwo. Największy wpływ na zrównoważony rozwój środowiska osiągamy tam, gdzie ma to znaczenie: za pomocą naszych produktów.
Fendt Care – umowy serwisowe i przedłużenie gwarancji
Pełna kontrola kosztów i bezpieczeństwo planowania: przedłużenie gwarancji Fendt Care oferuje kompletną ochronę przez 8 lat/8000 godzin pracy dla całego pojazdu wraz z ładowaczem czołowym, a tym samym najdłuższą na rynku ochronę ciągników.
8
lat
8000
godzin pracy
Smart Farming
Dzisiaj maszyny rolnicze to znacznie więcej niż tylko stal i żelazo. Inteligentne rozwiązania technologiczne sprawiają, że flota może być wykorzystywana z największą możliwą wydajnością.
Ulubione miejsce
Nasi klienci spędzają dużo czasu przy maszynach. Dlatego w ciągniku Fendt 700 Vario Gen7 położyliśmy szczególny nacisk na stworzenie prawdziwie komfortowego stanowiska pracy – Twojego nowego ulubionego miejsca!
Kabina VisioPlus
Przestronna kabina zachwyca niezakłuconym polem widzenia wynoszącym 77° oraz licznymi detalami, takimi jak duża chłodziarka, dodatkowa wycieraczka szyby po prawej stronie, wydajny układ klimatyzacji oraz liczne schowki.
77°