Kombajn Fendt IDEAL
Inny. Lepszy. IDEAL. Nadaj swoim żniwom inny koloryt.
Fendt IDEAL. Kombajn opracowany bez ograniczeń, całkowicie od nowa, zaprojektowany po to, by otworzyć nowe horyzonty w wydajnych zbiorach.
Przystosowany do aktualnych i przyszłych wymogów profesjonalnych rolników i firm usługowych. Innowacyjny układ młócący, który zawsze zapewnia największą wydajność i najczystsze rezultaty w przypadku wszystkich rodzajów plonów i we wszystkich warunkach.
Inteligentne rozwiązania
Fendt IDEAL. Maszyna, która czyni cuda w najkrótszym okresie zbiorów, zapewniając niezrównaną jakość i bezwarunkową niezawodność.
Inteligentne rozwiązanie, które pozwala Ci doświadczyć całkiem nowego wymiaru zbiorów dzięki najnowszym czujnikom i inteligentnemu wykorzystaniu sieci.
Nowe horyzonty zbiorów.
Fendt IDEAL został zaprojektowany całkiem od nowa. W tym zmodyfikowanym wysokowydajnym kombajnie wszystkie podzespoły zostały radykalnie udoskonalone. Instrukcja była prosta: musi być IDEALNY.
Fendt IDEAL to nowy kombajn opracowany całkiem od nowa. Każdy zespół został zaprojektowany, by zapewnić idealne rezultaty w każdych warunkach omłotu. Jego najważniejszymi zaletami są wydajność, wysoka jakość ziarna i słomy, absolutna niezawodność, prosta i intuicyjna obsługa, jak również unikalna technologia oparta na czujnikach, zapewniająca najlepszą i zautomatyzowaną konfigurację maszyny.
Niezależnie od tego, gdzie lub jakie plony zbierasz: zbiory stają się IDEALNE z kombajnem Fendt.
Fendt IDEAL został opracowany w globalnym Centrum Doskonałości technologii żniwnych AGCO. Niezliczonych rolników i kontrahentów z całego świata zapytano, jakie wymogi musiałby spełniać kombajn, by uczynić ich zbiory IDEALNYMI.
Stanowi on kulminacją opinii zwrotnych klientów, połączonego doświadczenia naszych specjalistów oraz możliwości testowania modelu Fendt IDEAL przez cały rok w różnych regionach, w najtrudniejszych warunkach roboczych - właśnie to sprawia, że Fendt IDEAL jest najnowocześniejszym i najbardziej innowacyjnym kombajnem na rynku.
Srebrny medal
Jury DLG na targach Agritechnica przyznało modelowi Fendt IDEAL srebrny medal za innowacyjną koncepcją ogólną.
Tym, co wyróżnia go spośród innych maszyn, jest mieszanka prostych i skutecznych rozwiązań, takich jak na przykład IDEALbalanceTM, oraz najnowsze rozwiązania elektroniczne, takie jak na przykład IDEALharvestTM.
Maszyna roku 2018 wybrana głosami publiczności
Na targach Agritechnica 2017 Fendt IDEAL zdobył głosami publiczności pierwsze miejsce jako „Maszyna roku 2018”. Przez Internet oddano ponad 50 000 głosów - w większości na Fendt IDEAL.
Pod wrażeniem modelu IDEAL było również jury składające się z ekspertów reprezentujących niezależną prasę branżową. Kluczowymi argumentami przemawiającymi za wyróżnieniem tytułem Maszyny roku 2018 w kategorii technologii żniwnych były niewielka szerokość zewnętrzna i duża pojemność zbiornika na ziarno.
Broszura IDEAL
Dane techniczne IDEAL
Broszura IDEAL 10T
Dane techniczne IDEAL 10T
Zapytaj o szczegóły przedstawiciela
  Moc maks. z PowerBoost (ECE R 120) kW/KM

IDEAL 7

336/451
IDEAL 7 PL

336/451

IDEAL 7 T

336/451

IDEAL 8

401/538

IDEAL 8 PL

401/538

IDEAL 8 T

401/538

IDEAL 9

483/647
IDEAL 9 PL

483/647

IDEAL 9 T

483/647

IDEAL 10 T

483/647

Pozostałe modele kombajnów rolniczych FENDT