Kombajn Fendt Seria L
Łatwe i skuteczne żniwa
Wraz z serią L, oferujemy idealny kombajn zbożowy do Państwa gospodarstwa. Kombajny charakteryzują się maksymalnym komfortem, najlepszą wydajnością, niezawodnością i uniwersalnością w pracy.
Nowością w tej klasie kombajnów jest komfortowa kabina Proline, z unikalnym interfejsem obsługowym Fendt VariotronicTI.
Nasze kombajny - tradycja innowacji
Naszym celem jest Państwa sukces, dlatego oferujemy wysoko wydajne i ekonomiczne maszyny.
Decydującym czynnikiem jest utrzymanie niskiego zużycia paliwa, a nasze kombajny w tym zakresie są bardzo przekonujące.
Znakomita jakość pracy
Nasze kombajny są doskonale przemyślane, począwszy od przyrządu żniwnego aż po rozdrabniacz słomy. Zawsze bierzemy pod uwagę jakość działania i pracy kombajnu. Całkowitą nowością w serii L jest wprowadzenie do wyposażenia wielokrotnie nagradzanego Fendt Smart Farming. To jeden z przykładów innowacji marki Fendt również w maszynach żniwnych.
Najwyższa jakość wykonania
Zapotrzebowanie na wysokie standardy jakości to jeden z najważniejszych filarów, na którym wspiera się fabryka maszyn żniwnych w Breganze. Nie ograniczamy się tylko do zgodności ze wszystkimi normami ISO. Nasze kombajny przechodzą również przez wiele intensywnych testów przed opuszczeniem fabryki, by mogły potem sprawnie pracować w Państwa gospodarstwie.
Zawsze gotowy do pracy
Aby zagwarantować wysoki poziom dostępności operacyjnej, nawet w przypadku trudnych upraw, używamy trwałych materiałów, odpornych na zużycie. To tylko jeden z powodów, dla którego mogą mieć Państwo pewność, że kombajny serii L będą pracować w żniwach przez wiele sezonów.
Wysoka wydajność nawet na zboczach
Modele kombajnów Fendt 5255 L PL i Fendt 6275 L PL są dostępne w wersji ParaLevel. Układ jest oparty na równoległoboku i wyrównuje wzniesienia do 20%.
Młocarnia, układ oddzielania i oczyszczania pozostają w poziomie, pełna moc kombajnu w czasie żniw jest dostępna. Maszyny z ParaLevel mogą być wyposażone w tylna oś napędową zwiększającą właściwości trakcyjne i oferując więcej bezpieczeństwa – również w terenie pochyłym.
Broszura informacyjna
Dane techniczne
Zapytaj o szczegóły przedstawiciela
  KM Kw
5255 L 179* 243*
5255 L MCS

179*

243*

5255 L PL

179*

243*

5255 L MCS Rice 179* 243*
6275 L 225** 306**

6275 L MCS

225**

306**

6275 L PL 225** 306**
6275 L MCS Rice

225**

306**

* Moc maks. (ECE R 120)
**Moc maks. z PowerBoost (ECE R 120)

Pozostałe modele kombajnów FENDT