Quicke Seria Q - Ładowacz czołowy
Seria Q Quicke pokazuje, jak nowoczesna inżynieria robi różnicę.
Te ładowacze czołowe zapewniają doskonałą widoczność, zoptymalizowane kąty pracy oraz płynną i łatwą wymianę narzędzi.
Wesprzyj to wszystko dzięki inteligencji Q-companion, a po prostu nie znajdziesz bardziej wydajnego, użytecznego ładowacza czołowego.
Dokładna kontrola z centralnym zaworem dystrybucyjnym
Nasz centralnie umieszczony zawór ma wiele zalet. Zapewnia ładowaczowi dokładną kontrolę i optymalną siłę do ciężkich zadań.
Umiejscowienie zaworu zapewnia kierowcy optymalną widoczność i zapewnia wyjątkową trwałość, ponieważ wszystkie elementy są chronione wytrzymałą osłoną polimerową.
Łatwe w utrzymaniu czystości
Inteligentne detale sprawiają, że seria Q jest łatwa do utrzymania w czystości. Każdy sworzeń obrotowy ma osłonę, która zapewnia utrzymanie smaru podczas mycia, na przykład podczas mycia ciśnieniowego, utrzymując ładowacz i traktor w czystości.
Bezpieczne połączenia z LOCK & GO®
Nasz sprawdzony system łączenia i rozłączania Lock & Go® pozwoli Ci zaoszczędzić czas bez konieczności rezygnacji z bezpieczeństwa.
Nie ma żadnych luźnych części i nie są wymagane żadne narzędzia. Po prostu podłączasz i odłączasz ładowarkę przy minimalnym możliwym wysiłku.
Wskaźnik kąta wdrożenia
Kompaktowy wskaźnik kąta osprzętu można łatwo dostosować do różnych narzędzi i oferuje ustawienia dla 3 różnych narzędzi jednocześnie. Użyj go do łatwego odniesienia kąta narzędzia względem ziemi.
Skuteczna reakcja
Układ hydrauliczny został znacznie ulepszony i zapewnia około połowy spadku ciśnienia w porównaniu z naszą poprzednią gamą ładowarek.
Rezultatem jest szybka i doskonała reakcja, mniejsze gromadzenie się ciepła i niewielka, ale nadal oszczędność paliwa. Pozwala również na wiodące w swojej klasie tłumienie obciążenia SoftDrive.
Q-link – precyzyjne połączenie równoległe
Mechaniczne samopoziomowanie jest bezpieczną i wygodną opcją. Nasz Q-link sprawia, że ​​to wszystko się dzieje, a także jest cechą konstrukcyjną obejmującą zakrzywienie i fazowanie, aby dopasować się do projektu maski ciągnika. Dodatkowym atutem jest również zwiększenie udźwigu ładowarki!
Ergonomiczny układ z blokadą
Ładowacze z ręczną blokadą osprzętu są wyposażone w naszą sprytną i bezpieczną funkcję Clic-on, która zapewnia niezawodne blokowanie osprzętu - za każdym razem.
Użyj klasycznego uchwytu lub bocznego uchwytu według własnego uznania. Ładowarki z Q-lock, naszym hydraulicznym blokowaniem narzędzi, wykorzystują boczny uchwyt jako wskaźnik zablokowania / odblokowania.
Innowator
Nowa seria Quicke Q została zaprojektowana z myślą o nowoczesnym rolnictwie. Dzięki innowacyjnemu, przyszłościowemu projektowi opracowaliśmy inteligentne rozwiązania, dzięki którym jesteś o krok do przodu. Zbudowaliśmy ładowarkę na dziś, która jest gotowa na jutro.
Oczekujesz, że Twój telewizor, telefon i samochód będą inteligentne - po co mniej oczekiwać od ładowacza czołowego?
Każdy szczegół serii Q jest wynikiem siedemdziesięciu lat doświadczenia, naszej obsesji na punkcie szczegółów i zaangażowania w tworzenie sprzętu potrzebnego do kształtowania przyszłości rolnictwa.
Ładowacze czołowe serii Q usprawnią każdy aspekt Twojej pracy i pomogą Ci zakończyć każdy dzień pracy, zapewniając satysfakcjonujące poczucie wykonywania zadań.
Solidna i wytrzymała konstrukcja i twój spokój
Siła, wszechstronność, najwyższa jakość i dbałość o szczegóły. To są cechy charakterystyczne serii Q. To jest ładowacz czołowy, który zniesie każde wyzwanie.
Dzięki genialnemu projektowi i precyzyjnej inżynierii znacznie wydłużyliśmy jego żywotność w porównaniu z jego poprzednikami lub jakimkolwiek konkurentem.
Uprawa roli to najtrudniejsza praca, ale ładowacze czołowe serii Q radzą sobie na dłuższą metę.
Wykuwane z doświadczenia
Dzięki odlewanym i kutym komponentom w tylnych ramionach, kolanach i przednich częściach, seria Q ma wyjątkową wytrzymałość i trwałość.
Wyjątkowa konstrukcja podwójnych belek w kształcie litery U nie tylko zapewnia wyjątkową wytrzymałość, ale także pozwala na wyjątkowo dobrą widoczność podczas pracy.
Mózg spotyka się z mięśniami
Niezrównana wytrzymałość ramienia i stabilność serii Q oznacza, że ​​masz pewność, że mocna, wytrzymała ładowarka będzie Cię wspierać przez wiele sezonów ciężkiej pracy. A gdybyśmy go tam zostawili, byłby to jeden z najlepszych elementów wyposażenia na rynku. Ale to nam nie wystarczy.
Postanowiliśmy więc, aby nasze ładowarki były mocne i inteligentne. Dzięki Q-companion, seria Q oferuje po prostu najlepsze, najbardziej wydajne i najbardziej wydajne narzędzia na rynku. Wykonują swoją pracę. Szybki. Precyzyjny. Niezawodny. I super wydajne. To są ładowarki dla dzisiejszych i przyszłych rolników.
Zapytaj o szczegóły przedstawiciela
Modele z kategorii ładowacze czołowe Quicke