Ładowarki rolnicze JCB - kołowe
407 AGRI - Niezwykle kompaktowa, zwarta i ergonomiczna
JCB 407 jest niezwykle wydajną, kompaktową ładowarką kołową z osiągami, wszechstronnością, sprawnością i wyjątkową wydajnością, której można oczekiwać od JCB.
Jest wyposażona w silnik 48 kW, wytwarzający moment 300Nm. Silnik współpracuje z 2-biegową hydrostatyczną skrzynią biegów. Wysokość przeładunku 2991mm.
Podzespoły wysokiej jakości
Ta ładowarka posiada komponenty najwyższej jakości, odpowiedni komfort i ergonomię, wspaniałą, wbudowaną jakość, surowe poziomy bezpieczeństwa i łatwość serwisowania.
Podsumowując, jest to doskonały nośnik narzędzi na farmach i placach budowy.
65 KM
Maksymalna moc silnika
5210 kg
Ciężar roboczy
1.0 m³
Pojemność łyżki
BEZPIECZEŃSTWO I ZABEZPIECZNIA
Dla zabezpieczenia Twojej floty przed kradzieżami można wyposażyć ładowarkę kołową JCB 407 w nową wersję immobilizera.

Schodki wejściowe są uzupełnione dobrze rozmieszczonymi uchwytami tak, by operatorzy mieli trzy punkty kontaktu podczas wchodzenia / wychodzenia z kabiny JCB 407. Ponieważ uzdatnianie spalin tu nie występuje, nasze silniki JCB Diesel by Kohler są wyjątkowo kompaktowe i nie ograniczają widoczności. Nachylona ukośnie tylna maska zapewnia nieograniczoną widoczność, a tłumik wydechu i filtr wlotowy powietrza zostały umieszczone poza polem widzenia.

W kabinie zainstalowano dwustopniowy system odłączania szybkosprzęgu, zabezpieczający przed przypadkowym zwolnieniem osprzętu ładowarki 407.
MOŻLIWOŚCI FINANSOWANIA
Większość silników T4F używa filtrów cząstek stałych (DPF) lub systemu SCR, wymagającego utrzymywania poziomu kosztownego płynu AdBlue lub wysokotemperaturowych olejów smarowniczych.

Nowy silnik Kohler wybrany przez JCB tego nie potrzebuje, zatem koszty serwisu i koszty eksploatacji maleją. Operatorzy i zarządzający ładowarką JCB 407 Agri mogą jednym dotknięciem przycisku na kabinowym ekranie uzyskać dostęp do istotnych informacji, np. czasy pracy maszyny, alerty błędów itp.; w razie potrzeby jest to możliwe poprzez teleinformatyczny system LiveLink.

JCB 407 ma cyklonowy wstępny filtr powietrza, zapewniający maksymalną filtrację powietrza i znacznie wydłużający żywotność wkładów filtra.

Duża, jednoczęściowa maska umożliwia szybki i dogodny dostęp do wszystkich punktów codziennej kontroli, także do komory silnika i strefy bloku chłodzenia Twojej ładowarki kołowej.

Części zamienne do Twojej ładowarki 407, łącznie z częściami do silnika JCB Diesel by Kohler będą dostępne u Twego lokalnego dealera JCB. Ten model ma wspólne części z innymi maszynami JCB, dzięki czemu wszystko jest łatwo dostępne.

Stylowy, nowoczesny centralny pulpit łączy wskaźniki analogowe z kolorowym ekranem LCD – tam można odczytać dane o stanie maszyny, wymagania serwisowe, informacje operacyjne i inne.
PEŁNA PRODUKTYWNOĆ
Dzięki naszej opcji dużego przepływy (High Flow) kołowa kompaktowa ładowarka JCB 407 Agri dysponuje dodatkową wydajnością hydrauliczną przy zwiększonym przepływie o 30l. Przegubowy system kierowniczy JCB ma łatwy w użyciu, wbudowany przesuw boczny – idealne rozwiązanie dla prac z paletami.

JCB 407 Agri to niezwykle wszechstronna ładowarka, przydatna do licznych zadań, z mnóstwem opcji do tworzenia najlepszych rozwiązań Twoich potrzeb, a także z wielką liczbą łatwo wymienianego osprzętu.

Wyposaż swoją ładowarkę kołową w naszą nową opcję holowania, a otrzymasz belkę holowniczą z tylnym wyposażeniem elektrycznym i hydraulicznym, co pozwoli na holowanie przyczep do 3.5t lub zawieszanie tylnych urządzeń, np. rozrzutników soli. Dzięki rozdzielaniu mocy między napęd i hydraulikę nasz pedał do pracy impulsowej umożliwia precyzyjne, wydajne oraz płynne manipulowanie ładunkami. Nasze ładowarki kołowe stają się jeszcze bardziej wszechstronne, gdy użyjesz łącznie przedniego i tylnego osprzętu, np. łącząc pracę pługa śnieżnego z rozrzutnikiem piasku.
KOMFORT I ŁATWOŚĆ UŻYTKOWANIA
Ładowarka kołowa JCB 407 AGRI ma komfortową i obszerną kabinę z poziomem hałasu niższym niż w modelach schodzących z rynku. Stanowisko operatora zaprojektowano tak, by zapewnić optymalną widoczność wokół całej maszyny, niezakłócaną przez przeszkody takie jak rury wydechowe.

Naszą przechylną, teleskopową kolumnę kierowniczą łatwo ustawić, a wszystkie przyrządy konieczne do obsługi tej ładowarki są w zasięgu ręki z siedzenia, zatem nie ma potrzeby rozglądania się za informacją podczas pracy.

Dzięki całkowicie otwieranemu prawemu oknu operatorzy JCB 407 AGRI mogą korzystać z lepszej wentylacji, będąc nadal chronieni przed pyłem.

Ta kompaktowa ładowarka jest wyposażona w nowy, ergonomicznie zaprojektowany system sterowania joystickiem, zapewniający komfortową i intuicyjną pracę.
OSIĄGI UKŁADU NAPĘDOWEGO
JCB i Kohler są producentami wyjątkowego silnika do kompaktowych koparek kołowych 407 AGRI. Jest to silnik spełniający normy Stage IIIB/ Tier 4F, wykorzystujący tylko system DOC, osiągający moc i moment przy niskich obrotach i oszczędny. Gabaryty są kompaktowe, co sprzyja małym promieniom skrętu.

Wentylator chłodzenia o zmiennej prędkości, napędzany z mechanizmu korbowego zapewnia optymalne obroty w każdej sytuacji bez nadmiernego korzystania z mocy silnika. Ładowarka 407 AGRI ma nową opcję prędkości maksymalnej – do 30 km/godz. Moc jest przenoszona efektywnie na ziemię dzięki innowacyjnemu podwoziu przy doskonałej współpracy wszystkich komponentów.

Oferujemy różne opcje osi dla JCB 407 AGRI w tym osie z otwartym mechanizmem różnicowym na twarde nawierzchnie oraz osie z mechanizmem z ograniczonym poślizgiem na miękkie i błotniste tereny.

Nasza opcja przełączanej 100-procentowej blokady mechanizmu różnicowego przedniej osi zapewnia wyjątkową trakcję w błocie i nie generuje sił ścinających, zatem nie niszczy terenu gdy nie jest używana. Można ją również włączać w ruchu i pod obciążeniem. Napęd hydrostatyczny sprawia, że kołowa ładowarka 407 AGRI jest bardzo łatwa w obsłudze, nawet dla osób niedoświadczonych. To znaczy, że ryzyko przeciążania maszyny kosztem nadmiernego zużycia paliwa jest mniejsze.
Nasza oferta ładowarek kołowych uwzględnia udział klienta na każdym etapie procesu projektowania, dzięki czemu jest dostosowana do wymagań nabywców. Wymagania te dotyczą bezpieczeństwa, wydajności, łatwości obsługi i konserwacji, produktywności, niezawodności i komfortu.
Dzięki temu każda ładowarka, którą produkujemy, od 2-tonowych kompaktowych modeli z napędem hydrostatycznym po ogromne 24-tonowe maszyny z przekładnią powershift, posiada to samo DNA.
Każda z naszych ładowarek kołowych jest zaprojektowana przede wszystkim z myślą o wysokiej wydajności, najwyższej niezawodności, niskich wymaganiach konserwacyjnych i dużej wszechstronności. Oferujemy różne modele ładowarek by sprostać wymaganiom wszystkich klientów. Do tego istnieje również cała gama różnych opcji wyposażenia i dodatkowych osprzętów.
Duża moc
Wysoki stosunek masy do masy
Wysoki moment obrotowy
Potężne siły zrywania i trakacja

ROZSZERZONA GWARANACJA

5 lat lub 10 000MTH

Folder produktowy
Zapytaj o szczegóły przedstawiciela
Pozostałe modele z kategorii ładowarki kołowe JCB