Ładowarki rolnicze JCB - teleskopowe
520-40 AGRI - Kompaktowe gabaryty, wyjątkowa zwrotność
JCB 520-40 AGRI jest kolejną, kompaktową, zwrotną maszyną Loadall. Jest dłuższa niż 516-40 AGRI, lecz oferuje większy udźwig.
Aby zwiększyć wszechstronność, wysoki poziom wykorzystania i dodatkową wartość inwestycji oferujemy duży zakres osprzętu. Stały tryb kierowania na cztery koła i małe gabaryty maszyny skutkują wyjątkowo małym promieniem skrętu, zapewniając wspaniałą zwrotność i możliwość pracy w ciasnych obiektach.
Wysoka jakość
Cztery koła o jednakowych rozmiarach zwiększają siłę pociągową zapewniając świetne osiągi ładowarki, dobre poruszanie się na miękkim gruncie i prześwit do podłoża.
Oczywiście, wartości odsprzedaży w przypadku wózków JCB są wysokie, jako że nasze wózki Agri Loadall, światowy numer 1 wśród teleskopowych wózków, zawsze są poszukiwane i z tego względu cenne.
4 m
Maksymalna wysokość podnoszenia
25 KM
Maksymalna moc silnika
2000 kg
Maksymalny udźwig
ZWROTNOŚĆ I OSIĄGI
JCB 520-40 AGRI dzięki współpracy dwóch osi i hydrostatycznej skrzyni biegów oraz trybowi kierowania na cztery koła zapewnia doskonałą zwrotność.

Prześwit do ziemi i napęd na cztery koła sprawiają, że ten kompaktowy wózek teleskopowy doskonale sprawdza się w dowolnych warunkach terenowych. Dzięki ułatwiającej obsługę hydrostatycznej skrzyni biegów, płynnej regulacji prędkości i oszczędnemu zużyciu paliwa ta maszyna zapewni Ci prawdziwie wszechstronne osiągi i wydajność. Trwałość:
TRWAŁOŚĆ
Każda JCB AGRI Loadall jest projektowana tak, by osiągać maksymalny czas eksploatacji i wydajność. W tym celu staramy się, by nasze komponenty były trwałe, a w razie koniecznej rutynowej wymiany dbamy, aby wszystko co ważne było łatwo dostępne.

W tej maszynie wszystkie kontrole są wykonywane szybko, prosto i bezpiecznie, z poziomu ziemi. Jednoczęściowa maska otwiera się łatwo i bezpiecznie; wentylator chłodnicy i osłona chłodnicy chroni blok chłodzenia przed zanieczyszczeniami, a większość serwisowych przedziałów czasowych, łącznie ze smarowaniem wysięgnika wydłużono do 500 godzin.

Każda JCB AGRI Loadall ma jednoczęściowe, całkowicie spawane podwozie, co zapewnia maksymalną wytrzymałość i obniża ciężar maszyn. Węże dla ochrony przed uszkodzeniami są prowadzone poprzez wysięgnik.

Kluczowe komponenty takie jak wysięgnik Loadall są testowane w trakcie tysięcy cykli a wszystkie nasze procesy produkcyjne są oparte o normy ISO 9001:2008.
ŚRODOWISKO PRACY
JCB 520-40 AGRI Loadall ma przestronną, bezpieczną kabinę z wejściem z boku. Widoczność jest doskonała, a duże otwierane drzwi zapewniają łatwy dostęp. Inwestujemy w komfort operatorów wózków teleskopowych, ponieważ to jest równoznaczne z prawdziwą, możliwą do zmierzenia, całodzienną zdolnością produkcyjną.

Niski poziomu hałasu, w pełni regulowane siedzenie, uchwytu do telefonu komórkowego i sensownie rozmieszczonych wlotów powietrza po ergonomiczne przełączniki kontrolne na przedniej konsoli wpływają na podniesienie komfortu pracy.

Urządzenia kontrolne w wózku teleskopowym JCB 520-40 AGRI są sensownie pogrupowane tak, by korzystać z nich instynktownie, z urządzeniami sterującymi hydrauliką i skrzynią biegów rozmieszczonymi tak, by zapewnić szybkie, bezpieczne i precyzyjne działanie.

Wskaźnik momentu obciążenia do odczytu stabilności do przodu jest na poziomie oczu, zapewniając kontrolę i maksimum bezpieczeństwa.

Maszyny JCB zabezpieczone są przed kradzieżą, wszystkie okna są znakowane numerem seryjnym maszyny; dostępny jest odłącznik akumulatora unieruchamiający maszynę albo immobilizer w kluczu lub w formie klawiatury, jeśli maszynę obsługuje kilku operatorów.
JCB jest pionierem na rynku ładowarek teleskopowych, produkując seryjne tą gamę produktów już od 1977 roku. Ciągłe innowacje pomogły nam pozostać pierwszym wyborem na świecie.
Obecnie gama JCB Loadall jest jedną z najbardziej obszernych na świecie, oferując najwyższy poziom wydajności i produktywności przy najwyższej na świecie jakości wykonania, niezrównanym komforcie i wysokich wartościach rezydualnych.
Duża moc
Wysoki stosunek masy do masy
Wysoki moment obrotowy
Potężne siły zrywania i trakacja

ROZSZERZONA GWARANACJA

5 lat lub 10 000MTH

Folder produktowy
Zapytaj o szczegóły przedstawiciela
Pozostałe modele z kategorii ładowarki teleskopowe JCB