Ładowarki rolnicze JCB - teleskopowe
532-70 AGRI - Najlepsza wydajność paliwa i przekładnia 2-W-1
PRZEDSTAWIAMY NASZĄ NOWĄ GAMĘ ROLNICZYCH ŁADOWAREK TELESKOPOWYCH. WYBIERZ POMIĘDZY AGRI, AGRI SUPER ORAZ NAJLEPSZYM MODELEM AGRI PRO Z PIERWSZĄ NA ŚWIECIE PRZEKŁADNIĄ 2-W-1.
Nasza całkowicie nowa kabina CommandPlus zapewnia operatorom gospodarstw rolnych doskonałe wrażenia z jazdy.
12% większy rozmiar
12% większy rozmiar, aby zapewnić najlepszą w klasie objętość kabiny. 50% redukcja hałasu w kabinie, aby zapewnić najlepszy w swojej klasie wynik 69 dBA.
14% wzrost widoczności do góry dzięki nowej, jednoczęściowej zakrzywionej szybie, aby zachować najlepszą w swojej klasie widoczność we wszystkich kierunkach.
7 m
Maksymalna wysokość podnoszenia
145 KM
Maksymalna moc silnika
3200 kg
Maksymalny udźwig
NAJLEPSZA WYDAJNOŚĆ NIEZRÓWNANA WYDAJNOŚĆ, INTELIGENTNA HYDRAULIKA, DOSKONAŁA PRODUKTYWNOŚĆ I EFEKTYWNA KONSTRUKCJA
Nowa, większa wydajność podnoszenia w całym zakresie. Zupełnie nowa kabina CommandPlus zapewnia operatorom o różnych posturach i rozmiarach wygodną pozycję i dodatkową przestrzeń, pomagając pracować wydajnie i bez zmęczenia przez cały dzień.

Unikalna regeneracyjna hydraulika wykorzystuje siły grawitacyjne do szybszego opuszczania i składania wysięgnika.

Dodatkowe odpowietrzanie układu hydraulicznego zmniejsza ciśnienie wewnątrz i na zewnątrz kabiny, zapewniając szybką i bezpieczną wymianę osprzętu.
NAJNIŻSZE ZUŻYCIE PALIWA SILNIK JCB ECOMAX ZAPEWNIA OSZCZĘDNOŚĆ PALIWA I IDEALNĄ WSPÓŁPRACĘ UKŁADU NAPĘDOWEGO I HYDRAULICZNEGO
Legendarną wydajność osiągnięto dzięki sprawdzonemu silnikowi JCB EcoMAX bez filtra DPF. Regeneracyjny układ hydrauliczny wykorzystuje siłę grawitacji, aby zmniejszyć nadmierne obroty silnika.

Tryb ECO w modelach AGRI Pro pozwala maszynie na pracę na mniejszych obrotach podczas zastosowań, w których nie jest potrzebna pełna moc silnika. Najlepsza w swojej klasie oszczędność paliwa na poziomie 5,97 litra na godzinę w oparciu o ponad 2,5 miliona godzin pracy maszyn w gospodarstwach na całym świecie.
INTELIGENTNY UKŁAD HYDRAULICZNY
Tłumienie na końcu wysięgnika poprawia retencję materiału i zapewnia płynniejszy cykl pracy.

Automatyczne sterowanie łyżką ułatwia odmierzanie i całkowite opróżnianie łyżki lub wideł do obornika za pomocą przycisku funkcyjnego na joysticku. Nowa opcjonalna funkcja Chassis Sway to hydrauliczna regulacja poziomowania przedniej osi w celu precyzyjnego umieszczenia ładunku.
NAJLEPSZY UKŁAD NAPĘDOWY ZAPROJEKTOWANY I ZBUDOWANY DO PŁYNNEJ I BEZPROBLEMOWEJ PRACY W SZEROKIM ZAKRESIE ZASTOSOWAŃ W ROLNICTWIE
Jesteśmy jedynym producentem maszyn rolniczych, który stworzył kompletny układ napędowy zapewniający maksymalne osiągi i wydajność przy harmonijnej pracy skrzyni biegów i silnika. Najszerszy zakres opcji silnika i skrzyni biegów od 74 do 145 KM (55 kW do 108 kW) oraz od 4-biegowej do 6-biegowej skrzyni biegów.

DualTech VT to jedyna na świecie przekładnia 2-w-1, zapewniająca płynne przejście od pracy na przekładni hydrostatycznej do przekładni Powershift. Opcja ta jest dostępna w modelu AGRI Pro.

Fleximode zapewnia niezależną kontrolę prędkości silnika i prędkości jazdy.
JCB jest pionierem na rynku ładowarek teleskopowych, produkując seryjne tą gamę produktów już od 1977 roku. Ciągłe innowacje pomogły nam pozostać pierwszym wyborem na świecie.
Obecnie gama JCB Loadall jest jedną z najbardziej obszernych na świecie, oferując najwyższy poziom wydajności i produktywności przy najwyższej na świecie jakości wykonania, niezrównanym komforcie i wysokich wartościach rezydualnych.
Duża moc
Wysoki stosunek masy do masy
Wysoki moment obrotowy
Potężne siły zrywania i trakacja

ROZSZERZONA GWARANACJA

5 lat lub 10 000MTH

Folder produktowy
Zapytaj o szczegóły przedstawiciela
Pozostałe modele z kategorii ładowarki teleskopowe JCB