Technika leśna FLIEGL
Technika leśna
Dzięki bliskiej współpracy projektantów i przedsiębiorców leśnych opracowano nową koncepcję pojazdu z osią hydraulicznie przesuwną. Pojazd jest więc o wiele bardziej zwrotny od standardowych przyczep bez tej funkcji. Pomiędzy drzewami lub na polanach, kierowca może teraz przesuwać agregat osi do przodu lub do tyłu o 50 cm robiąc to wygodnie z kabiny.
Za pomocą żurawia można łatwo i szybko załadować gałęzie, zielonkę, glebę i pnie. Obok żurawia znajduje się wysokie siedzisko.
Gwarantuje to niezakłócony widok. Podest zapewnia stabilność podczas pracy. W przeciwieństwie do przyczepy kłonicowej przy użyciu tej wywrotki trójstronnej nie ma problemu z przewozem wszelkiego rodzaju towarów masowych, takich jak żwir, piasek czy próchnica.
Trójstronna wywrotka z dźwigiem leśnym
Szukasz uniwersalnego urządzenia do lasu i gospodarstwa? W takim razie wywrotka trójstronna z dźwigiem leśnym jest właśnie tym. Jest dostępny w wersji jednoosiowej lub tandemowej. Obie gwarantują doskonałą stabilność dzięki stabilnej ramie z dźwigarów drążonych i niskiemu środkowi ciężkości.
Wywrotki trójstronne przekonują również niewielką masą własną od 5,5 t do 8 t, zwartą konstrukcją i zwrotnością. Niemniej jednak, wywrotki są niezwykle wytrzymałe i odporne na skręcanie – idealne do pracy w lesie i na terenach leśnych.
Jeżeli jeszcze zastanawiasz się nad tą przyczepą rozważ takie kwestie jak:
• Możliwość wyboru pośród 3 wersji DMC czyli 8t, 11t oraz 13t
• Żuraw w wersji o długości 6,5m lub 7,7m
• Wyjątkowo stabilna i w pełni ocynkowana konstrukcja ramy
• Lepsza trakcja dzięki przesuwnej osi.
Trwała wywrotka
Wywrotka trójstronna z dźwigiem leśnym może być stosowana uniwersalnie, nie wymaga konserwacji i jest trwała.
Transportprogramm-DE-2019
Zapytaj o szczegóły przedstawiciela
Pozostałe modele z kategorii maszyny rolnicze FLIEGL