Ścielarki do słomy - BVL
Komfort na plus
Ręczne wyścielanie za pomocą dmuchawy do słomy BvL lub narzędzi do ścielenia.
W naszej ofercie znajdą Państwo 2 typy ścielarek BVL.
• Ścielarki zintegrowane z wozem paszowym – Vcomfort Turbo
• Samodzielne ścielarki do ścielenia – Vcomfort Bedding
Vcomfort Turbo – zintegrowane z wozem paszowym BVL – dmuchawy do ścielenia słomą – rozdrabniają wrzucone baloty ze słomy (okrągłe i kwadratowe). Ścielarka tego typu może być montowana z przodu lub z tyłu wozu paszowego.
Vcomfort Bedding – samodzielne ścielarki do ścielenia sieczką ze słomy, piaskiem, mieszaniną piasku z wapnem, mieszaniną sieczki słomy z wapnem , separatem oraz trocinami drewnianymi, które zawiesza się na ciągniku , ładowarce teleskopowej, ładowarce podwórzowej, ładowarce kołowej lub ładowarce typu Fadroma.
Te samodzielne scielarki wystepują w BVL w czterech modelach:
• Vcomvort Bedding 1000
• Vcomvort Bedding 1200
• Vcomvort Bedding 1500
• Vcomvort Bedding 1700
Galeria zdjęć ścielarek BVL
Zalety ścielarek do słomy
Najważniejszą zaletą maszyn do ścielenia słomy jest oszczędność czasu i zwiększenie wydajności pracy. Ściółkowanie przebiega znacznie szybciej, dokładniej i bez emisji zbędnego pyłu. Słoma jest rozkładana równomiernie, jest lepiej wentylowana, nie zbryla się, dzięki czemu dłużej zachowuje świeżość.
Ścielarki do słomy to bardzo wydajne i ekonomiczne maszyny, które raczej nie stoją bezużyteczne.
Gdzie się przydają ścielarki?
Ze ścieralek do słomy korzystają również ogrodnicy i sadownicy, np. do rozkładania słomy między grzędami warzyw i owoców, szczególnie truskawek, borówek amerykańskich czy malin.
Jednak ścielarki chyba najczęściej przydają się w gospodarstwach, w których hodowane są zwierzęta. Tam słoma wykorzystywana jest jako ściółka dla zwierząt, która zapewnia im wygodę, ochronę i ciepło. Bywa również dodatkiem do paszy dla niektórych zwierząt gospodarskich.
Akcesoria do ścielarek
Zapewniamy szeroki wachlarz akcesoriów do każdego modelu ścielarki.
Zapytaj o szczegóły przedstawiciela
Dane techniczne
Maszyny rolnicze z kategorii BVL