Fendt stałokomorowe prasy zwijające Rotana
Każda wykonana bela stanowi dowód doświadczenia, innowacji i niezawodności.
Każda operacja to kolejne wyzwania zarówno dla człowieka, jak i dla maszyny, dlatego dwie stałokomorowe prasy zwijające, Fendt Rotana 130 F i 130 F Xtra, oferują szeroką gamę opcji wyposażenia i przyjazną dla użytkownika obsługę. Dzięki temu możesz całkowicie skupić się na procesie zbioru pasz.
Nasze produkty dostosowane do Twoich wymagań
Każda operacja jest inna. Dlatego stworzyliśmy prasy stałokomorowe Fendt Rotana 130 F i 130 F Xtra. Od solidnego, pozbawionego noży modelu z prostym wyposażeniem i o małym zapotrzebowaniu na moc aż po przeznaczony dla profesjonalistów model 130 F Xtra: Przewaga naszych maszyn ujawnia się w zastosowanych innowacjach technicznych:
Fendt Rotana 130 F Combi: zestawy prasująco-owijające zapewniające wysokiej jakości zielonki.
Aby uzyskać doskonałej jakości, zdrową paszę, potrzeba dużej siły prasowania, precyzyjnego cięcia i niezawodnego owijania. Prasoowijarka Fendt Rotana 130 F Combi spełnia każde z tych wymagań, a dodatkowo oferuje szybkie owijanie i wyrzucanie bel oraz intuicyjną obsługę.
Zbiory pasz wiążą się z dużą presją czasu, jednak na maszynach Fendt możesz zawsze polegać.
Nasze produkty dostosowane do Twoich wymagań Każda operacja jest inna. Dlatego stworzyliśmy prasy stałokomorowe Fendt Rotana 130 F i 130 F Xtra. Od solidnego, pozbawionego noży modelu z prostym wyposażeniem i o małym zapotrzebowaniu na moc aż po przeznaczony dla profesjonalistów model 130 F Xtra.
Przewaga naszych maszyn ujawnia się w zastosowanych innowacjach technicznych:
Nasze produkty dostosowane do Twoich wymagań Każda operacja jest inna. Dlatego stworzyliśmy prasy stałokomorowe Fendt Rotana 130 F i 130 F Xtra. Od solidnego, pozbawionego noży modelu z prostym wyposażeniem i o małym zapotrzebowaniu na moc aż po przeznaczony dla profesjonalistów model 130 F Xtra: Przewaga naszych maszyn ujawnia się w zastosowanych innowacjach technicznych:
• 18 stalowych walców PowerGrip
• Podłoga zespołu tnącego HydroFlexControl
• Zespoły tnące z maksymalnie 25 nożami
• Podbieracz bezkrzywkowy
• Wyjątkowa niezawodność
• Niewielkie zapotrzebowanie na moc
• Wytrzymała komora prasująca
• Mechaniczna blokada klapy tylnej z pomiarem gęstości bel
• Wzmocniona belka zaczepowa z regulacją bezstopniową
• Niewielki kąt nachylenia komory prasowania
Idealne narzędzie do każdej sytuacji
Dzięki dużym oponom, szerokiemu podbieraczowi, który optymalnie kopiuje podłoże, oraz lekkiej, a zarazem wytrzymałej konstrukcji stałokomorowe prasy zwijające Fendt doskonale radzą sobie w każdym terenie.
Broszura informacyjna
Dane techniczne
Zapytaj o szczegóły przedstawiciela
 

130 F Combi

Średnica komory prasującej

1,25 m

Pozostałe modele z kategorii sieczkarnie / prasy do belowania