Fendt TIGO (XR/PR) - technologia zbioru
Elastyczny. Kompaktowy. Wytrzymały. Fendt Tigo XR i PR.
Najnowsze osiągnięcie w dziedzinie jakości podawania. Obszerna przestrzeń załadunkowa. i szybkie rozładowywanie to atuty przyczep zbierających Fendt Tigo PR i XR. Wielofunkcyjna przegroda z funkcją VarioFill zapewnia dodatkowe 6 m³ przestrzeni, umożliwiając transport imponujących ładunków. Zarówno podczas pracy z zielonką, jak i sianem — układ automatycznego załadunku z płynnie regulowanym ciśnieniem wstępnego zagęszczania zapewnia wykorzystanie każdego metra sześciennego i aktywnie wspiera proces rozładunku.
Efektem jest czysta, całkowicie opróżniona przyczepa i pasza najwyższej jakości.
Zawsze na odpowiednim kursie.
Przyczepa Fendt Tigo zapewnia utrzymanie odpowiedniego kursu zarówno podczas jazdy na terenach nizinnych, na drogach, jak również w trudnym terenie. Niezależnie od nachylenia podłoża, funkcja kontroli stabilności FSC pozwala zawsze utrzymać pojazd w poziomie.
Poziom stabilności pojazdu jest imponujący nawet podczas pokonywania zakrętów, dzięki czemu można czuć się bezpiecznie i cieszyć się komfortem jazdy niezależnie od rodzaju ładunku.
Elastyczny. Kompaktowy. Wytrzymały. Fendt Tigo (PR/XR).
Najwyższa jakość paszy. Ogromna przestrzeń ładunkowa. Szybkie rozładowywanie. Przyczepy do transportu zielonki Fendt Tigo PR i XR spełniają powyższe wymagania. Do dyspozycji operatora jest ogromna przestrzeń ładunkowa z dodatkowymi 6 metrami sześciennymi dzięki wielofunkcyjnej przegrodzie wyposażonej w układ VarioFill.
Zarówno podczas pracy z zielonką, jak i sianem – układ automatycznego załadunku z płynnie regulowanym ciśnieniem wstępnego zagęszczania zapewnia wykorzystanie każdego metra sześciennego i aktywnie wspiera proces rozładunku. Rezultat: czysta, całkowicie opróżniona przyczepa i pasza najwyższej jakości.
Fendt Tigo XR i PR. 100 procent wydajności. Zawsze i wszędzie.
Fendt Vario + Fendt Tigo = zgrany zespół
Pracując razem, maszyny te tworzą zespół o najlepszej wydajności i obciążalności. Podczas gdy ciągnik Fendt Vario imponuje wysoką obciążalnością przy przemyślanej, lekkiej konstrukcji, przyczepa Fendt Tigo zapewnia wsparcie dzięki lekkiej i kompaktowej budowie.
Dzięki zastosowaniu rewolucyjnej przegrody przyczepa jest o cały metr krótsza w porównaniu do produktów konkurencji. Dzięki funkcji zarządzania osprzętem ciągnika TIM (Tractor Implement Management) Fendt Tigo XR dostosowuje sterowanie do mocy wyjściowej i prędkości ciągnika Fendt Vario. Zgrany zespół.
100 procent wydajności. Zawsze i wszędzie.
Przyczepy Fendt Tigo zawsze dają z siebie wszystko - niezależnie od tego, czy jest to przyczepa zbierająca, czy też przyczepa do transportu zielonki. Dzięki wszechstronnym przyczepom Fendt Tigo praca odbywa się w sposób wydajny, elastyczny i z zachowaniem najwyższego poziomu jakości. Stanowią one idealne połączenie niewielkiego rozmiaru i innowacyjnych rozwiązań. Do ich najważniejszych zalet należą:
• Duża przestrzeń ładunkowa wynosząca od 31 do 54 m3 (DIN) przy lekkiej i kompaktowej konstrukcji
• Możliwość regulacji ciśnienia zgniatania materiału za pośrednictwem terminalu w celu uzyskania optymalnego zagęszczenia wstępnego
• Przechylająca się w zakresie 80° wielofunkcyjna przegroda wyposażona w układ VarioFill
• Niewielka odległość między podbieraczem a rotorem tnącym z regulacją prędkości umożliwia uzyskanie optymalnej jakości paszy i przepływu materiału
• Bezpośredni, bezobsługowy i wytrzymały napęd zanurzony w kąpieli olejowej
• Możliwość równoległej obsługi dzięki technologii ISOBUS za pomocą dźwigni napędu, terminalu Varioterminal i terminalu przyczepy zbierającej
• Nieustanna gotowość do pracy w charakterze przyczepy zbierającej lub przyczepy do transportu zielonki bez konieczności wprowadzania przeróbek
Broszura informacyjna
Dane techniczne
Zapytaj o szczegóły przedstawiciela
 

Objętości z normą DIN 11741

Dopuszczalna masa całk.

TIGO/PR 45

31 m³

17.500/18.500 kg

TIGO/PR 50

31 m³

20.000/22.000 kg

TIGO/PR 60

36 m³

20.000/24.000 kg

TIGO/PR 70

41 m³

20.000/24.000 kg

TIGO/XR 65

38 m³

20.000/24.000 kg

TIGO/XR 75

44 m³

24.000/31.000 kg

TIGO/XR 100

54 m³

31.000 kg

Pozostałe modele z kategorii technologia zbioru