Wozy asenizacyjne Abbey - Premium Plus Recessed
Zbiornikowce wpuszczane Abbey Premium Plus wahają się od 1600 galonów do 3000 galonów.
Cysterna jest wpuszczana w koła 28.1R26 lub 30.5R32, w zależności od modelu, podparcie podwozia o pełnej długości, paraboliczny dyszel z wielopłaszczyznowym zawieszeniem, opatentowany system podwójnej pułapki i kołnierzowe końce talerzy - które zapewniają dodatkowe podparcie dla cylindra dla dłuższej cysterny żywotność.
Ta wiodąca na rynku cysterna wnękowa jest uznawana za jedną z najlepiej wyważonych cystern na rynku ze względu na wyjątkowo niski nacisk na podłoże, doskonałą zwrotność, niskie zużycie oleju napędowego i wymaga zaskakująco małej mocy do holowania.
Wiodący producent cytern
Połączenie wielopłaszczyznowego zawieszenia, pełnego wsparcia podwozia, zintegrowanej osi i wewnętrznych przegród zbiornika wzmacnia pozycję Abbey Machinery jako wiodącego producenta cystern.
Ten wiodący na rynku zbiornik wnękowy Abbey jest uznawany za najlepiej zbalansowany zbiornik na rynku, charakteryzujący się wyjątkowo niskim naciskiem na podłoże, doskonałą zwrotnością, niskim zużyciem narzędzi i wymaga niewielkiej mocy do holowania.
Zapytaj o szczegóły przedstawiciela
Wozy asenizacyjne z kategorii ABBEY