Wozy asenizacyjne Abbey - SMART Tankers
Jest wyposażona w czujnik NIR, technologię dawkowania, w tym przepływomierz, zasuwę czujnikową, automatycznie sterowany siłownik elektryczny i jest kompatybilny z ISOBUS.
Rozwiązanie ISOBUS, jednocześnie aktywnie kontrolując zbiornik i technologię dawkowania, umożliwia elektroniczne sekwencjonowanie głowicy rozdzielacza w celu obsługi grupy funkcji. Ramiona wysięgnika opadną, zasuwy otworzą się, a rozdzielacz włączy się w określonej sekwencji. Jeśli dystrybutor poczuje nadmierne ciśnienie, w rozwiązaniu ISOBUS wyczuwany jest sygnał, a głowica rozdzielacza automatycznie się cofa, aby uwolnić potencjalną blokadę. Jeśli blokady nie można usunąć, operator zostaje ostrzeżony na ekranie ciągnika. Elektrohydrauliczny zespół zaworów wykrywa obciążenie i jest uruchamiany tylko w razie potrzeby, co przyczynia się do oszczędności kosztów paliwa.
Ten SMART Tanker jest wyposażony w chłodzoną wodą pompę próżniową, z portami balastowymi, kompletnym płaszczem wodnym wokół normalnego zespołu wirnika i systemem filtrującym pułapki na cysternie. Pomaga to zbiornikowi pracować przez dłuższy czas, a jego system chłodzenia automatycznie utrzymuje pompę w optymalnej temperaturze roboczej.
Nowa technologia
Nowa technologia bliskiej podczerwieni (NIR) aktywnie mierzy azot, potas, fosfor i suchą masę w gnojowicy.
Pozwala to rolnikowi na stosowanie wymaganych składników odżywczych tam, gdzie są potrzebne i kiedy są potrzebne, co zwiększa zrównoważony rozwój i znacznie zmniejsza ilość nawozów sztucznych w gospodarstwie.
Zapytaj o szczegóły przedstawiciela
Wozy asenizacyjne z kategorii ABBEY