Krone model: EasyCut F HighLand

Dzięki nisko położonemu środkowi ciężkości i ścisłemu połączeniu z ciągnikiem kosiarki Highland doskonale radzą sobie na zboczach. Aby przeciwdziałać znoszeniu, ciężar maszyny jest przenoszony na ciągnik za pomocą siłowników podnośnika ciągnika górskiego lub za pomocą opcjonalnych sprężyn zawieszenia.

Zintegrowana z kozłem zawieszenia i wygodnie sterowana z kabiny, hydrauliczna funkcja przesunięcia bocznego na przedniej kosiarce przeciwdziała znoszeniu ciągnika. Dwa górne kapelusze na dwóch zewnętrznych dyskach po obu stronach grupują mokrą trawę w wąskie, ale puszyste pokosy, które ciągnik może przejechać.

Samo cięcie jest dokładne i równomierne dzięki listwie tnącej SmartCut, która doskonale przygotowuje trawę dla kolejnych maszyn i stanowi podstawę udanych cięć w dalszej części sezonu.

Standardowy system ochrony dysków SafeCut chroni kosiarkę przed uszkodzeniem w przypadku uderzenia w kamień lub inne ciało obce i ułatwia naprawę. Ponadto ostrza są standardowo wyposażone w funkcję szybkiej wymiany, co minimalizuje przestoje i zapewnia maksymalną wydajność i czas pracy, gdy warunki zbiorów są odpowiednie.

Specyfikacja modeli:

EasyCut F 280 Highland EasyCut F 320 Highland
Wydajność powierzchni (ha / h) 3.00 - 3.50 3.50 - 4.00
Szerokość robocza (m) 2.73 3.16
Liczba dysków 4 5
Liczba nakładek 2 2
Moc wejściowa (kW / KM) 40 / 55 48 / 65

Specyfikacja techniczna
Zapytaj o szczegóły przedstawiciela
Odkryj więcej możliwości: