Krone model: Vendro Highland

Nowy rotor KRONE OptiTurn z zębami 3D jest kluczem do czystej i wydajnej kondycjonowanej paszy. Dzięki zakrzywionej i opatentowanej konstrukcji oraz pracy blisko koła kopiującego rotora, zęby te podbierają materiał czysto i równomiernie na całej szerokości roboczej. Intensywność kondycjonowania jest zmieniana w zależności od warunków i upraw bez użycia narzędzi, a jedynie poprzez ustawienie kąta rozrzutu w jednej z czterech pozycji. Sprawia to, że KRONE Vendro jest efektywną maszyną dwuzadaniową.

Wytwarzając jednolitą i puszystą matę, przetrząsacz karuzelowy KRONE skraca czas schnięcia plonu, dając wystarczająco dużo czasu na oczyszczenie pola przed deszczem.

Przejście do rozrzucania granicznego odbywa się poprzez regulację kół kopiujących pod wirnikami. Odbywa się to hydraulicznie z wygodnej kabiny. Funkcja rozrzucania granicznego może być również używana do przetrząsania pod górę. Stabilne kopiowanie toru jazdy bez znoszenia jest osiągane dzięki hydraulicznym amortyzatorom w połączeniu z kołami kopiującymi mocowanymi za pomocą podnośnika rozrzutu granicznego. Jest to sekret równomiernego i dokładnego rozrzucania, nawet na najbardziej stromych zboczach.

Specyfikacja modeli:

Vendro 420 Highland Vendro 620 Highland Vendro 820 Highland
Rodzaj zaczepu zaczep trzypunktowy zaczep trzypunktowy zaczep trzypunktowy
Szerokość robocza (m) 4.20 6.20 8.20
Średnica wirnika (m) 1.38 1.38 1.38
Liczba wirników 4 6 8
Liczba ramion zębowych na wirnik 5 5 5
Wydajność powierzchniowa (ha/h) 4.20 6.20 8.20

Specyfikacja techniczna
Zapytaj o szczegóły przedstawiciela
Odkryj więcej możliwości: