Wozy asenizacyjne Abbey - Tridem Tanker Range
Gama trójosiowych cystern jest idealna do transportu o dużej wydajności, dobrze dostosowanej do rynku usługowego i rolniczego na dużą skalę.
Asortyment obejmuje 6 modeli o rozmiarach od 15,750 l (3500 gal) do 27 000 l (6000 gal). Ta gama cystern jest standardowo wyposażona w osie skrętne z przodu iz tyłu i może mieć opcjonalne układy wymuszone lub samokierujące. Podobnie jak w przypadku serii Tandem, seria Tri-Axle ma wiodące w swojej klasie cechy, takie jak konstrukcja podwozia o pełnej długości, resorowany dyszel z czujnikiem masy i wewnętrzne przegrody zapobiegające przemieszczaniu się.
Wszystkie trójosiowe cysterny są zbudowane z lufą zamontowaną na niezależnym składanym podwoziu o pełnej długości, co zapewnia dodatkową wytrzymałość maszyn.
Hydrauliczne sterowanie
Cysterny trójosiowe są wyposażone w różne opcje pomp, hamulce pneumatyczne / hydrauliczne 406 x 180 (z czujnikiem obciążenia tylko w układzie pneumatycznym), światła LED, 60 cm (24 cale).
Hydraulicznie sterowany wytrzymały wylot, odwrócony płyta rozsiewająca, układ zabezpieczający, boczne światła bursztynowe, kompletny punkt napełniania 15 cm (6 cali).
Zapytaj o szczegóły przedstawiciela
Wozy asenizacyjne z kategorii ABBEY